An Adventure in Space and Time – szczegóły i data emisji

BBC udostępniło szczegóły o nadchodzącym fabularyzowanym An Adventure in Space and Time dokumencie oraz dwa plakaty promocyjne.

AKTUALIZACJA 04.XI.2013:

Dokument zostanie wyemitowany w Wielkiej Brytanii 21 listopada o 22:00 polskiego czasu, na BBC 2 (Źródło: BBC Two Twitter)

 

Jak podaje brytyjski nadawca:

Ten specjalny program przenosi nas do roku 1963, by pokazać, jak ukochany „Doctor Who” wchodził na mały ekran.

Aktor William Hartnell zaczyna czuć się ograniczany przez role twardych facetów. Producentka Verity Lambert jest sfrustrowana przez szklany sufit w przemyśle filmowym. Oboje mają dopiero znaleźć nieoczekiwaną nadzieję i niespodziewane wyzwania w formie sobotniego, popołudniowego programu z kosmitami i podróżami w czasie!

We współpracy z zespołem wspaniałych ludzi mieli stworzyć najdłużej nadawany serial science-fiction w historii, który obchodzi właśnie pięćdziesiąte urodziny.

Poniżej prezentujemy plakaty promocyjne (by powiększyć, otwórz w nowej karcie):

An Adventure in Space and Time
Pierwszy plakat stylistyką nawiązuje do plakatów reklamujących serial pół wieku temu. Widoczni są: David Bradley jako William Hartnell, Dalek pierwszego typu, Cyberman w pierwszej wersji, jaką widzimy w ostatniej historii Pierwszego Doktora, The Tenth Planet oraz przedstawiciel Menopterów z historii The Web Planet.

An Adventure in Space and Time

Emisja w Wielkiej Brytanii planowana jest na tydzień poprzedzający The Day of the Doctor. Dokładny termin zostanie niedługo ogłoszony.

Źródło: doctorwhotv.co.ukJoanna Cichoń Serce ma dość pojemne - pomieści słuchowiska, Classic Who, Ósmego, dzierganie, kakao, białą czekoladę. Ma nadzieję, że mózg także trochę pomieści informacji w sobie - ciągle trwa w ambicji pochłonięcia wiedzy z TARDIS Data Core.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *