Zdjęcia promocyjne do An Adventure in Space and Time

BBC  udostępniło zdjęcia promocyjne z fabularyzowanego dokumentu An Adventure in Space and Time opowiadającego o początkach „Doctora Who” w latach 60.

Dokument, którego emisję wyznaczono na listopad, będzie traktował nie tylko o samych początkach serialu – decyzji o rozpoczęciu produkcji, wyborze aktorów, pierwszych klapsach na planie, ale także o tak ważnych momentach jak rezygnacja Williama Hartnella z roli, szukanie pomysłu na dalsze istnienie serialu oraz angaż Patricka Troughtona jako Drugiego Doktora. Autorem scenariusza jest Mark Gatiss, reżyserem – Terry McDonough.

Poniżej udostępniamy świeżo wypuszczone zdjęcia promocyjne (by powiększyć, otwórz zdjęcie w nowej karcie):

bradleyhartnell
David Bradley, znany  z roli Solomona z Dinosaurs on a Spaceship, wcieli się w Williama Hartnella.

bradley powellgloverhillrussel
Jemma Powell oraz Jamie Glover zagrają odtwórców ról pierwszych towarzyszy Doktora, Jacqueline Hill (Barbara Wright) oraz Williama Russela (Ian Chesterton).

bradley rainedhawanlamberthussein
Sacha Dhawan oraz Jessica Raine wcielą się w twórców serialu: reżysera Warrisa Huseina i  Verity Lambert, pierwszą producentkę serialu. Jessica Raine wystąpiła wcześniej w „Doctorze Who” jako Emma Grayling, empatka z odcinka Hide.

bradley coxnewman
Brian Cox odtworzy postać Sydneya Newmana, współtwórcy serialu.

bradleygranthartnellford
Ponownie David Bradley jako William Hartnell oraz Claudia Grant jako Carol Ann Ford, która grała wnuczkę Doktora, Susan.

Źródło zdjęć: doctorwhonews.netJoanna Cichoń Serce ma dość pojemne - pomieści słuchowiska, Classic Who, Ósmego, dzierganie, kakao, białą czekoladę. Ma nadzieję, że mózg także trochę pomieści informacji w sobie - ciągle trwa w ambicji pochłonięcia wiedzy z TARDIS Data Core.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

2 thoughts on “Zdjęcia promocyjne do An Adventure in Space and Time

    1. Zadbamy o to, żeby było, choćby nieoficjalnie. Czy polskie BBC zamierza to wyemitować – nie wiem, jeśli się dowiemy, to będzie osobny news. :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *