The Battle of Ranskoor Av Kolos – materiały promocyjne

Premiera odcinka The Battle of Ranskoor Av Kolos odbędzie się 9 grudnia o godzinie 18:45 czasu brytyjskiego (19:45 naszego czasu) na antenie BBC One. Ten wpis będzie aktualizowany w miarę pojawiania się nowych materiałów dotyczących finałowego odcinka 11 serii.

Na planecie Ranskoor Av Kolos znajdują się pozostałości po wielkim polu bitwy. Ale kiedy, Doktor i przyjaciele odbierają dziewięć różnych sygnałów ratunkowych, odkrywają, że planeta ma o wiele więcej tajemnic. Kim jest dowódca bez pamięci? Co się kryje za mgłą? Kim lub czym są Ux?

Odpowiedzi na te pytania zaprowadzą Doktor na śmiertelny obrachunek.

NEXT TIME TRAILER:

Oto obsada finałowego odcinka:

  • Doktor: Jodie Whittaker
  • Graham O’Brien: Bradley Walsh
  • Ryan Sinclair: Tosin Cole
  • Yasmin Khan: Mandip Gill
  • Andinio: Phyllis Logan
  • Paltraki: Mark Addy
  • Delph: Percelle Ascott

Scenariusz napisał Chris Chibnall, a reżyserią zajął się Jamie Childs. W wywiadzie dla Doctor Who Magazine Chibnall wypowiedział się o odcinku.

Wewnętrzna siła Doktor jest bardzo widoczna w The Battle of Ranskoor Av Kolos. Z odcinka na odcinek chcesz rzucać coraz większe wyzwania Doktor, ale najbardziej w finale. Kimkolwiek jesteś, nie zadzieraj z nią.

Przyjaciele Doktor będą wystawieni na próbę w dziesiątym odcinku. Chcemy pokazać, jaką drogę przeszli, ile się nauczyli i czy popełnią jakiś błąd w najważniejszym momencie.

Naprawdę będzie emocjonalnie.

The Battle of Ranskoor Av Kolos będzie miało premierę 9 grudnia o 19:45 polskiego czasu na BBC One. W Polsce, odcinek będziemy mogli zobaczyć 25 grudnia na BBC First.Geek-Teen który kocha wszystkie brytyjskie produkcje. Wielki fan SuperWhoLock, oraz zawodowy pijacz kawy i herbaty.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

3 thoughts on “The Battle of Ranskoor Av Kolos – materiały promocyjne

  1. BLAGAM, niech ten glos, ktory Doctor twierdzi ze rozpoznaje w trailerze odcinka bedzie glosem jakiejs dawno nie widzianej postaci, a nie ktoregos powracajacego potworka z poprzednich odcinkow. Bylbym tak bardzo podjarany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *