Sanjeev Bhaskar w obsadzie ósmej serii

Jak ogłosiło dziś rano BBC, popularny komik i aktor Sanjeev Bhaskar dołączył do obsady emitowanej pod koniec sierpnia ósmej serii Doktora Who

Bhaskar mówi o swojej roli:

Jestem zachwycony, że mogłem mieć swój mały wkład w serial i stać się częścią uniwersum! Kolejne marzenie z listy odhaczone!

"Zero Theorem" - Red Carpet Arrivals: 57th BFI London Film Festival

Główny scenarzysta i producent wykonawczy Steven Moffat tak komentuje obecność aktora wśród ekipy:

Ogromnie się cieszę, że Sanjeev Bhaskar przychodzi Doktorowi z pomocą. Niebezpieczeństwo nigdy nie było tak śmiertelne jak w odcinku finałowym, Władca Czasu będzie więc potrzebował każdej pomocy, jaką będzie mógł otrzymać.

Zdjęcia do nowego sezonu są bardzo zaawansowane. Jak na razie z pewnością wiemy, że do Petera Capaldiego i Jenny Coleman oprócz Sanjeeva Bhaskara dołączą także Michelle Gomez, Frank Skinner, Ben Miller, Tom Riley, Keeley Hawes oraz Hermione Norris.

Źródło: BBC.co.uk

Czyżby Moffat planował coś naprawdę interesującego? Co myślicie o kolejnej osobie w obsadzie – znacie Sanjeeva z innych produkcji?Śpiewaczka operowa, baristka pracująca z kawą speciality, wielka fanka jogi i Murraya Golda. Za Peterem Capaldim wyemigrowała do Szkocji - to coś mówi o poziomie fangirlowania. Gdyby miała drugie życie, zostałaby astronomem. Albo astronautką. Albo obiema, bo w sumie czemu nie?

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

One thought on “Sanjeev Bhaskar w obsadzie ósmej serii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *