Nowe przygody Dziesiątego Doktora i Donny!

Big Finish przygotowuje nową, trzecią już, serię The Tenth Doctor Adventures, słuchowisk poświęconych całkiem nowym przygodom Dziesiątego Doktora. Tak jak w pierwszej serii, do Doktora dołączy Donna, ale nie będzie sama – najwyraźniej szykuje się rodzinna wycieczka…

Bowiem wśród ogłoszonej obsady znajdziemy nie tylko Davida Tennanta w roli Dziesiątego i Catherine Tate w roli Donny, ale również Jacqueline King – aktorkę, która wcielała się w Sylvię Noble i Bernarda Cribbinsa, który grał w serialu Wilfreda Motta. Oznacza to, że w odcinkach (a być może także na pokładzie TARDIS) pojawią się mama i dziadek Donny. Obsadę zamyka tradycyjnie już Nicholas Briggs, który ma odgrywać role pojawiających się w odcinkach Judoonów, jest on również odpowiedzialny za wyreżyserowanie słuchowisk.

Składająca się z trzech odcinków seria ma ukazać się w maju 2019 roku i na razie poznaliśmy jedynie tytuły i scenarzystów poszczególnych historii. Oto one:

3.1 No Place James Goss

3.2 One Mile Down Jenny T Colgan

3.3 The Creeping DeathRoy Gill

Tytuły są niezwykle lakoniczne – na opisy będziemy jednak musieli jeszcze chwilę poczekać. Serię można już jednak zamówić w przedsprzedaży za 25 funtów w wersji elektronicznej lub 39,46 funta za wersję na płycie CD.

Cieszycie się na nowe przygody Dziesiątego? Kto jeszcze piszczy na myśl o powrocie dziadka Donny?

Źródło: Big FinishUzależniona od herbaty, pisania i brytyjskich seriali. Kocha ludzi, teatr, wiedzieć więcej. Nie znosi fasolki, seksizmu i źle napisanych dialogów.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *