Doktor Wojny powraca w „Engines of War”

Ujawnione zostały pierwsze informacje dotyczące książki o przygodach Doktora Wojny, której autorem jest George Mann. 

„Engines of War” będzie opowiadać o wydarzeniach poprzedzających odcinek rocznicowy Dzień Doktora („The Day of the Doctor”). Ma wypełnić niektóre luki w historii Wojny Czasu i wojennej inkarnacji Doktora.

doctor-who-engines-of-war-300x462

George Mann droczy się z fanami:

Nowy towarzysz! Knujący Władcy Czasu! Nowy paradygmat Daleków! To wojenna opowieść tocząca się na tle ogromnego zamętu i chaosu. Lecz poza tym jest to także historia Doktora i jego drogi, prowadzącej go do miejsca, w którym znajdujemy go w odcinku specjalnym na pięćdziesięciolecie serialu. Doktor podąża naprzód przez prawdziwy magiel, nie dostając wytchnienia nawet w mojej powieści.

Wydania w twardej oprawie możemy się spodziewać 31 lipca tego roku. I choć na polską edycję nie mamy co liczyć, to nie możemy się doczekać nowych informacji o Wojnie Czasu i Doktorze, o którym wiemy na razie tak mało. Wygląda więc na to, że wreszcie dostaniemy odpowiedzi na wiele pytań dręczących nas od momentu, w którym pojawił się Doktor Wojny. Jesteście ciekawi, w jaki sposób George Mann wykreował przygody naszego Władcy Czasu?

Źródło: DoctorWhoTV


Śpiewaczka operowa, baristka pracująca z kawą speciality, wielka fanka jogi i Murraya Golda. Za Peterem Capaldim wyemigrowała do Szkocji - to coś mówi o poziomie fangirlowania. Gdyby miała drugie życie, zostałaby astronomem. Albo astronautką. Albo obiema, bo w sumie czemu nie?

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

2 thoughts on “Doktor Wojny powraca w „Engines of War”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *