Bradley Walsh prawie nie zgodził się na bycie towarzyszem

Bradley Walsh, serialowy Graham, ujawnił, że w pierwszej chwili nie zgodził się na propozycję wcielenia się w rolę towarzysza Trzynastej Doktor. Ofertę Chrisa Chibnalla odrzucił natychmiastowo przez jeden powód – showrunner nie chciał mu zdradzić, kto zostanie nową twarzą Doktora.

W wywiadzie dla The Sun Walsh powiedział:

Rok temu byłem z Chrisem na lunchu, powiedział mi wtedy: „Brad, mam dla ciebie robotę”. Zapytałem jaką, ale odrzekł tylko: „Nie mogę powiedzieć, to wielki sekret, ale jesteś idealnym kandydatem. Zdjęcia będą trwały dziewięć miesięcy w Cardiff”.

Potem spotkałem się z nim kolejny raz. Powiedział mi: „To Doctor Who, jednak nie do roli Doktora, pozmienialiśmy tu trochę”. Zapytałem go, kto zostanie Doktorem, na co odparł, że nie może powiedzieć.

Odpowiedziałem mu więc, że nie mogę się zgodzić, a on rzekł: „Ale my chcemy ciebie! To będzie niewiarygodna przygoda, to będzie przełom. Podejmiemy się tego. BBC nam zaufało”. No i przyjąłem propozycję. Okazałem mu trochę zaufania.

Chris Chibnall faktycznie wprowadza do serialu wiele zmian. Nie tylko zmieni się płeć protagonisty Doctor Who, ale i dzień nadawania. Pierwszy raz od powrotu w 2005 roku serial będzie emitowany w niedzielne wieczory. Pierwszy odcinek ma tytuł The Woman Who Fell to Earth.

Trzymamy kciuki za świetny start nowej serii!

Źródło: Digital SpyGeek-Teen który kocha wszystkie brytyjskie produkcje. Wielki fan SuperWhoLock, oraz zawodowy pijacz kawy i herbaty.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *