BBC potwierdza występy gościnne w odcinku świątecznym

BBC potwierdziło występy gościnne kilku aktorów w odcinku świątecznym Doktora Who. Wiemy już także, że Jenna Coleman powróci do roli Clary Oswald.

W obsadzie odcinka znaleźli się Nick Frost, Nathan McMullen (znany z występów z brytyjskim serialu Misfits) oraz Michael Troughton, syn odtwórcy postaci Drugiego Doktora, Patricka Troughtona. Dołączyły do nich również Natalie Gumede oraz Faye Marsay.

Po licznych plotkach o losach Clary i odejściu Jenny Coleman z serialu, BBC ostatecznie potwierdziło także, że w świątecznym odcinku zobaczymy ją u boku Petera Capaldiego.

O swoim występie Nick Frost powiedział:

Jestem bardzo podekscytowany tym, że zostałem zaproszony do „Doktora Who”. Jestem wielkim fanem serialu! Pierwsze czytanie scenariusza było dla mnie bardzo trudne, wciąż miałem ochotę zatykać i uszy i krzyczeć: „bez spoilerów proszę!”. Każdego dnia na planie musiałem uciszać piski wewnętrznego fanboya, którym zdecydowanie jestem.

Ze swojej strony Steven Moffat dodał:

Frost na Boże Narodzenie – to po prostu ma sens! Pracowałem już z Nickiem wiele lat temu i prawdziwą przyjemnością będzie to powtórzyć.

Odcinek świąteczny jest obecnie kręcony w Cardiff.

źródło: Cultbox

4 thoughts on “BBC potwierdza występy gościnne w odcinku świątecznym

  1. ooo już będzie chciało mi się oglądać,dlatego że lubiłem moffata jako doctora i super się bedzie go oglądało w powszednich sezonach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *