Nowy zwiastun Twice Upon a Time!

Świąteczna gorączka narasta! BBC udostępniło właśnie zwiastun bożonarodzeniowego odcinka, Twice Upon a Time. Oto on:

Jak wam się podoba?

Przy okazji przypominamy fragment odcinka, który został nam udostępniony w ramach charytatywnej akcji Children in Need oraz zapraszamy do obejrzenia oficjalnych zdjęć promujących. Promowanie odcinka ruszyło już więc pełną parą – wiemy o nim coraz więcej i odliczamy do emisji.

Obawiacie się traumy związanej z pożegnaniem i regeneracją Doktora? A może bardziej jesteście podekscytowani nową epoką, która się zbliża? Dajcie znać w komentarzach albo wpadnijcie pogadać do grupy Pod kopułą!Exnaczelna Gallifrey na wygnaniu. Zapraszam na Whosome.pl!

Gallifrey.pl wszystko o serialu Doctor Who

10 thoughts on “Nowy zwiastun Twice Upon a Time!

 1. Jeśli Dwunasty naprawdę zregeneruje w taki sposób jak tu pod koniec to będę zawiedziony. Naprawdę liczyłem, że zregeneruje tak jak ci klasyczni.

   1. Dajmy na to Pierwszego, czy chyba w zasadzie wszystkich klasycznych z wyłączeniem chyba tylko Drugiego, regenerowali leżąc, zmieniło się to dopiero w nowych seriach. O to mi mniej więcej chodziło.

    1. Też się zastanawiałem czy tak będzie, ale najwidoczniej nie. Osobiście preferuje jednak strzały żółtawą energią regeneracyjną, ale to może z przyzwyczajenia.

     1. Myślałem, że może spróbują jakoś połączyć ze sobą tą żółtawą energię regeneracyjną z tym, że Doktor by po prostu leżał. Nawet znalazłem na Youtube jak ktoś takie coś zrobił i wyszło naprawdę dobrze (po prostu wziął scenę z “The Doctor Falls” kiedy pod koniec Doktor leżał “niewybudzony”, dał tą poświatę i wyciął skądś Jodie i idealnie to wyszło.

 2. Mnie się bardzo podoba ten efekt regeneracji z New Who i cieszę się, że do tego powrócili. A serce pęka na ten widok :(

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *