22 thoughts on “Zwiastun Głębokiego Oddechu!

  1. Nie opublikowaliśmy jej, ponieważ ta czołówka wyciekła, a nie została oficjalnie umieszczona na stronach i portalach społecznościowych BBC. I BBC raczej na pewno tego nie zrobi, bo to powinna być niespodzianka w trakcie oglądania pierwszego odcinka nowej serii.

   1. A poza tym jakość jest tak koszmarna, że już pomijając kwestie nielegalności źródeł po prostu nie chcemy psuć zabawy wrzucając kiepskie filmiki.

     1. Taki był nie oficjalny zamiar, podobnie jak ponoć zabawki którymi będą się posługiwać bohaterowie zostały stworzone przez dzieci w konkursie

    1. Proszę, oszczędźcie sobie gadkę o legalności źródeł i psuciu zabawy. Rozumiem, to że filmik jest kiepskiej jakości, ale jako ciekawostka się nadaje i dlatego ją wrzuciłem.

     1. Nie, nie odpuścimy sobie tej “gadki”. Spoilery w postaci doniesień z planu możemy zamieszczać, natomiast przecieków czy to scenariuszy i całych odcinków, czy to samej czołówki nie publikujemy.

      1. Rozumiem, że w ramach tego postanowienia na stronie publikujecie artykuł z podsumowania wszystkich informacji odnośnie całego sezonu razem ze spoilerami? :)) Ciekawe podejście. Jednak mimo wszystko nie mam zamiaru się kłócić ani trollować. Dlatego już kończę dyskusję na ten temat.

      2. Szczerze, wydaje mi się, że radaktorzy nie publikują wycieków. Chodzi o legalność informacji, a nie ,,stopień” spoilera

      3. Nie chodzi o to, że nie publikujemy absolutnie żadnych spoilerów. Chodzi o to, że – tak jak pisze niżej Hommit – nie publikujemy wycieków (o których usunięcie z sieci dba BBC) a przed tymi spoilerami, które podajemy ostrzegamy.

     2. “Proszę, oszczędźcie sobie gadkę.” Czy już w szkołach nie uczy się szacunku wobec drugiej osoby? To samo się tyczy innych osób. Uprzejmie prosimy o staranniejszy, bardziej dyplomatyczny dobór słów.

 1. Podoba mi się w nim “lądowanie” TARDIS (0:19) i jej nowe wnętrze. Tyle. Zwykły zwiastun. Mimo to cieszę się, że go zobaczyłam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *