22 thoughts on “Zwiastun Głębokiego Oddechu!

  1. Nie opublikowaliśmy jej, ponieważ ta czołówka wyciekła, a nie została oficjalnie umieszczona na stronach i portalach społecznościowych BBC. I BBC raczej na pewno tego nie zrobi, bo to powinna być niespodzianka w trakcie oglądania pierwszego odcinka nowej serii.

     1. Taki był nie oficjalny zamiar, podobnie jak ponoć zabawki którymi będą się posługiwać bohaterowie zostały stworzone przez dzieci w konkursie

    1. Proszę, oszczędźcie sobie gadkę o legalności źródeł i psuciu zabawy. Rozumiem, to że filmik jest kiepskiej jakości, ale jako ciekawostka się nadaje i dlatego ją wrzuciłem.

     1. Nie, nie odpuścimy sobie tej “gadki”. Spoilery w postaci doniesień z planu możemy zamieszczać, natomiast przecieków czy to scenariuszy i całych odcinków, czy to samej czołówki nie publikujemy.

      1. Rozumiem, że w ramach tego postanowienia na stronie publikujecie artykuł z podsumowania wszystkich informacji odnośnie całego sezonu razem ze spoilerami? :)) Ciekawe podejście. Jednak mimo wszystko nie mam zamiaru się kłócić ani trollować. Dlatego już kończę dyskusję na ten temat.

      2. Szczerze, wydaje mi się, że radaktorzy nie publikują wycieków. Chodzi o legalność informacji, a nie ,,stopień” spoilera

      3. Nie chodzi o to, że nie publikujemy absolutnie żadnych spoilerów. Chodzi o to, że – tak jak pisze niżej Hommit – nie publikujemy wycieków (o których usunięcie z sieci dba BBC) a przed tymi spoilerami, które podajemy ostrzegamy.

     2. “Proszę, oszczędźcie sobie gadkę.” Czy już w szkołach nie uczy się szacunku wobec drugiej osoby? To samo się tyczy innych osób. Uprzejmie prosimy o staranniejszy, bardziej dyplomatyczny dobór słów.

 1. Podoba mi się w nim “lądowanie” TARDIS (0:19) i jej nowe wnętrze. Tyle. Zwykły zwiastun. Mimo to cieszę się, że go zobaczyłam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *