Zwiastun 10 serii Doctora Who

W sieci pojawił się właśnie zwiastun 10 serii Doctora Who

Po długim oczekiwaniu nareszcie możemy zobaczyć pierwsze sceny z najnowszej serii serialu. Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna:

Jeśli jesteście ciekawi co nowego przyniesie nam 10 seria i nie boicie się spoilerów, to zapraszamy was do naszej serii raportów z planu.

Jak wam się podobało? My nie możemy się doczekać!

Źródło: YoutubeUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl wszystko o serialu Doctor Who

11 thoughts on “Zwiastun 10 serii Doctora Who

 1. no, teraz to się nakręciłam. i już lubię Bill, i to nie tylko za to, że wreszcie jest nową osobą na pokładzie (serio, czy lubiliście Pondy albo Clarę, czy nie, musicie chyba przyznać, że byli za długo. jak ja czekałam na kogoś nowego…) ;)

  [P.S. czyli mamy szkockiego Doktora, towarzyszkę, która nazywa go “professor”, i Ronę Munro piszącą scenariusz… czy ja się nie cofnęłam w czasie przypadkiem? xD]

  1. Niech tylko jeszcze Doktor zacznie rzucać sugestie o tym, że to on z kolegami stworzył Gallifrey (plus wszystko inne) i jesteśmy w domu ;)

 2. którego zdania?mi trailer sie podobał mam nadzieję na dobrą,a w szczegòlności spójną serię a nie jak z poprzednimi seriami odxinki dobre przeplatajace sie ze slabymi .mam nadzieje ze niw bedzie kill thevmoon i in the forest of the night.

 3. “Czy papież na pokładzie TARDIS tak jak i biskupi mają związek z jakąś historią z aniołami stróżami?” – pierwsze pytanie jakie wpadło mi do głowy, po obejrzeniu zwiastuna.
  https://uploads.disquscdn.com/images/0f8bd84b945bc2a1a953e0f16d849ccdaa6b037975c9d1973937a2202ab75503.png
  Muszę przyznać, że ciekawie się zapowiada ta seria, a przynajmniej te 3-5 historii przedstawionych w zwiastunie. (a w końcu seria ma zawierać ich ok. 11)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *