Znany aktor w obsadzie 11 serii

Prace nad 11 serią trwają, obsada stale się powiększa. Właśnie dołączył do niej znany szkocko-amerykański aktor.

Alan Cumming potwierdził, że pojawi się w najnowszych przygodach Doktor i zagra szkockiego króla Jakuba I Stuarta. Wygląda na to, że czeka nas podróż w przeszłość…

Alan Cumming zagrał w wielu filmach oraz serialach. Szerszej publiczności może być znany dzięki rolom w Żonie Idealnej, X-Men 2 czy Małych agentach. 

Podczas podcastu Homo Sapiens aktor powiedział:

Niedługo zrobię odcinek Doctor Who, jestem podekscytowany. Nigdy w nim nie byłem.

Prowadzący zapytał go, czy zagra złą postać:

Jestem jak dobry zły… Jestem (królem) Jakubem I. Jestem trochę strojnisiem i tchórzem, który finalnie kończy dobrze. Powiedzieli, że moja postać może jeszcze powróci.

Aktor wstawił także filmik, w którym narzeka na noszenie sztucznej brody. Prawdopodobnie chodzi o jego postać w serialu.

View this post on Instagram

So that’s good!

A post shared by Alan Cumming (@alancummingsnaps) on

A to sztuczna broda:

Podcast możecie odsłuchać tutaj .

Co sądzicie o tym castingu? Jesteście ciekawi, co przyniesie nam ta podróż w przeszłość? Przypominamy, że najświeższe informacje o 11 serii znajdziecie w naszych raportach z planu.

Źródło: Radio TimesUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę. Obecnie możecie go czytać gdzieś indziej.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

13 thoughts on “Znany aktor w obsadzie 11 serii

  1. Myślę, że sztuczna broda jest jednak dużo lepsza niż wielogodzinna charakteryzacja do X-men 2 XD

  2. Mam nadzieje że w 11 serii będzie odcinek historyczny. W końcu ostatnim był The Highlanders z drugim doktorem.

    1. ??? xD Zależy co rozumiesz przez historyczny, bo jeśli chodzi ci o historyczne np wydarzenie to było tego dużo w New Who..

        1. w sumie byłoby zabawnie (zwłaszcza jeśli by może łaskawie nie zaspoilerowali tego z góry), wszyscy by przez cały odcinek czekali na ujawnienie, która postać historyczna jest tak naprawdę kosmitą, ukrywa kosmitów w piwnicy, czy co tam, a na koniec się okazuje, że nic, dostaliśmy po prostu historię przygodową w przeszłości. ograny zwrot akcji na opak. bonusowe punkty, jeśli w trakcie odcinka pojawiałyby się jakieś sugestie odnośnie zjawisk paranormalnych czy coś, a potem się okazuje, że nie. żadnych kosmitów. kto jest bardziej zawiedziony: Doktor czy towarzysze? :)

  3. Mój typ na Doktora dołącza do obsady DW, cuda się zdarzają :D Szkoda tylko, że to może trochę zmniejszyć jego szanse na zostanie Doktorem, bo niby czemu Doktor miał(a)by przybrać twarz króla Jakuba I… Chyba, że to będzie jedna z tych przemilczanych luk fabularnych. No i poza tym paru Doktorów w innych rolach już było, więc może i z Alanem Cummingiem się to uda :) Tak czy siak czekam na jego odcinek niecierpliwie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *