Znamy szczegóły szóstego sezonu słuchowisk Torchwood

Torchwood jest od jakiegoś czasu kontynuowane jako słuchowiska. Już niedługo nadciąga szósta seria, o której informowaliśmy was tutaj.

Seria zatytułowana Torchwood: God Among Us zostanie podzielona na trzy części, a każda ma zawierać cztery historie. Premiera pierwszej części już w październiku 2018 roku, drugiej doczekamy się w lutym 2019 roku, a trzeciej w czerwcu 2019 roku.

W pierwszej części w roli kapitana Jacka Harknessa powraca John Barrowman, do którego dołączą: Tracy-Ann Oberman jako Yvonne Hartman, Paul Clayton jako pan Colchester, Alexandria Riley jako Ng, Samantha Béart jako Orr, Jonny Green jako Tyler Sleele oraz Tom Price jako sierżant Andy Davison. W roli przywódczyni rasy Sorvix, Ro-Jedda, usłyszymy Rachel Atkins.

Poniżej okładka i opisy historii z pierwszej części szóstej serii:

Gdy do Cardiff przybywa bóg, świat zmierza do piekła.

6.1 Future Pain – James Goss

Torchwood podnosi się z upadku i powraca do działania, w końcu jest jeszcze wiele zagrożeń ze strony obcych, z którymi musi się zmierzyć. Podczas gdy Yvonne Hartman broni swojego autorytetu nowej przywódczyni Torchwood, Jack Harkness poluje na obcego boga w kanałach – ale przed czym się tak naprawdę ukrywa?

6.2 The Man Who Destroyed Torchwood – Guy Adams

Brent Hayden to dla jednych uosobienie wszelkich cnót, a dla innych – wręcz przeciwnie. Mnóstwo ludzi ogląda jego filmiki, słucha każdego jego słowa. Aktorzy kryzysowi? Konspiracje? Tajne operacje? Brent wie, że zasługujecie na prawdę. A teraz przyjechał do Cardiff, bo zamierza zdemaskować Torchwood. Nie zapomnijcie kliknąć łapkę w górę i zasubskrybować.

6.3 See No Evil – John Dorney

Cardiff ślepnie, a w ciemnościach czai się łowca. Bez możliwości ucieczki i w narastających krzykach Jack Harkness i Yvonne Hartman wyruszają osobno, by uratować miasto. Każde na swój własny sposób.

6.4 Night Watch – Tim Foley

Przez szczelinę przeszło Czarne Słońce. Wraz z jego nadejściem wszystkich morzy sen. Orr została wyznaczona na strażniczkę, która ma czuwać nad miastem, gdy ono drzemie. Co można znaleźć, błądząc po sennych ulicach? Kim są zaginione dusze uwięzione ze swymi demonami? Kim są ci, którzy walczą nawet ze snem? Kim są ci udręczeni, których sny się ziściły?

Każdą z części można zamówić już oddzielnie. Za wersję cyfrową zapłacimy 25 £, a za płytę 28 £. O wiele bardziej opłaca się zakupienie całego sezonu, płyta kosztuje 75 £, a wersja do pobrania 60 £.

Źródło: The Doctor Who CompanionUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *