Znajoma twarz w 10 serii

Znajoma twarz pojawi się w pierwszym odcinku 10 serii Doctora Who. Ostrzeżenie dla wrażliwych – uwaga, SPOILER.

Jeden z użytkowników Twittera @fandomfan99, który był obecny na miejscu kręcenia najnowszych odcinków, zauważył na planie listę obsady. Znalazła się na niej Mina Anwar jako postać o imieniu Goodthing.

Mina Anwar znana jest szerokiej publiczności z sitcomu The Thin Blue Line, który powstawał w latach 90. Jest również znajomą twarzą dla fanów Doctora Who. Anwar grała w spin-offie Przygody Sary Jane. Wcielała się tam w Gitę Chandrę, matkę jednej z głównych bohaterek – Rani. Anwar występowała w serialu od 2 do 5 serii.

Póki co nie wiadomo, czy postacie te będą w jakiś sposób ze sobą powiązane. Czy w 10 serii możemy oczekiwać powrotu gangu z Przygód Sary Jane?

Pierwsza historia z 10 serii jest obecnie kręcona w Cardiff. Jej reżyserią zajmuje się Lawrence Gough. Swoje sceny kręcą zarówno Pearl Mackie (jako nowa towarzyszka Doktora – Bill), jak i Matt Lucas (powracający jako Nardole). Nowości i spoilery z planu możecie zobaczyć w naszych raportach: oto pierwszydrugi i trzeci.

Rzeczona lista zdradza również, że w odcinku zagrają Ralf Little (znany z serialu The Royle Family) oraz Kaizer Akhtar (The Honourable Woman).

Co sądzicie o występie Anwar? Chcielibyście, żeby w serialu pojawiły się postaci z Przygód Sary Jane? Czego oczekujecie od 10 serii Doctora Who? Podzielcie się swoim zdaniem w komentarzach.

Źródło: CultboxUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

2 thoughts on “Znajoma twarz w 10 serii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *