Zaprezentowano gadżety z Trzynastą Doktor

Doczekaliśmy się! Wygląda na to, że powoli rusza promocja najnowszej serii Doctor Who. W związku z nadchodzącym San Diego Comic Con zaprezentowano gadżety związane z Trzynastą Doktor.

Gadżety zostały przygotowane przez Titan, Funko, Character Options oraz Her Universe. Zobaczcie, jak się prezentują!

Funko i Titan

Dwie limitowane figurki od Titan będzie można zakupić na SDCC. Później będzie można dostać je na stronach Hot Topic, the BBC Shop i Forbidden Planet, jednak ich ilość będzie ograniczona. Zamówienia będzie można składać od 23 lipca.

Funko przygotowało także dwie rzeczy – The Thirteenth Doctor Pop! and The Thirteenth Doctor Rock Candy.

Character Options

Firma przygotowała figurkę Trzynastej Doktor. Jej rozmiar to 10 cali, czyli około 25 cm. Do figurki będzie dołączony nowy soniczny śrubokręt, chociaż jeszcze go nie ujawniono.  Zamówienia można składać już teraz na tej stronie. Jej koszt to 19.99 £ i będzie dostępna w sprzedaży od 8 sierpnia.

Her Universe

Na koniec coś dla cosplayerów. Oficjalny strój Trzynastej Doktor! Kostium składa się z topu w tęczowe paski, długiego płaszcza oraz niebieskich spodni.

Czeka nas jeszcze więcej gadżetów, które zapewne zostaną ujawnione podczas panelu na SDCC. Czekamy na soniczny śrubokręt!

Panel dyskusyjny o Doctor Who odbędzie się 19 lipca, więcej informacji tutaj. Dodatkowo potwierdzono, że Jodie Whittaker pojawi się na panelu Women Who Kick Ass obok Chloe Bennet (Agents of SHIELD), Reginy King (Watchmen), Camili Mendes (Riverdale) oraz Amandli Stenbeg (The Darkest Mind). Panel odbędzie się 21 lipca w sobotę.

Co sądzicie o tych gadżetach? Jesteście nimi zainteresowani? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: doctorwho.tvThe Doctor Who CompanionUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

4 thoughts on “Zaprezentowano gadżety z Trzynastą Doktor

  1. Ta figurka od Titana całkiem niezła,zwłaszcza ta z nieco kreskówkową twarzą. Niezła jest też figurka od Character options. Ta funko niespecjalnie mi się podoba.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *