Zapraszamy na nowe forum!

Nowe, lepsze forum – już jest!

Popularność whomanistycznych grup na Facebooku i naszego profilu na ask.fm jasno wskazuje, że członkom fandomu „Doktora Who” nie wystarcza bierne oglądanie kolejnych odcinków, ale mają też potrzebę wymieniania uwag. Dlatego też zdecydowaliśmy się uruchomić nowe forum. Być może pamiętacie jeszcze poprzednie, na którym odbyło się kilka niezwykle interesujących dyskusji. Nowe forum będzie nieco inne: postanowiliśmy postawić na minimalizm. Co tydzień (najprawdopodobniej w piątki – z wyjątkiem pierwszego) będą pojawiać się tematy do dyskusji, najpierw proponowane przez Redakcję, później – także przez Was.

Pierwszy temat: 8 seria – nasze oczekiwania i nadzieje

Premiera nowej serii już za miesiąc, najwyższy czas spisać wszystkie swoje nadzieje i podejrzenia, by móc je później skonfrontować z odcinkami.

Oprócz działu dyskusyjnego – i archiwum – na forum znajduje się również kącik dla grupy zajmującej się tłumaczeniem napisów do Classic Who i dział role-play do swobodnej zabawy w Whoniversum. Serdecznie zapraszamy do rejestracji i uczestnictwa!

Mamy nadzieję, że uda nam się stworzyć platformę merytorycznych dyskusji i radosnego fanowania. :)Exnaczelna Gallifrey na wygnaniu. Zapraszam na Whosome.pl!

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *