Zapraszamy na piątą edycję SerialConu!

Tak, to już piąty SerialCon w ogóle, a trzeci organizowany we współpracy z festiwalem OFF Camera. To jedyne w swoim rodzaju wydarzenie dla fanów seriali – od konwentów odróżniające się tym, że obejmuje również inne gatunki. Jak co roku nie zabraknie atrakcji fandomowych z jednej, a gości znanych z telewizji z drugiej strony, stwarzając przestrzeń wymiany doświadczeń, wrażeń i opinii na temat produkcji, które oglądamy na ekranach telewizorów i za pośrednictwem platform streamingowych.

Widzimy się w weekend majowy w Krakowie!

W ubiegłych latach dzięki SerialConowi mieliśmy możliwość spotkać na żywo twórców Doctor Who – Toby’ego Whithouse’a i Jamesa Morana dwa lata temu, a przed rokiem Sarah Dollard.

https://gallifrey.pl/sarah-dollard-dla-gallifrey-pl-ekskluzywny-wywiad/

Nie ma lepszego sposobu na spędzenie majówki!

Udział w SerialConie jest darmowy. Program zostanie opublikowany w połowie kwietnia, a jeszcze do końca marca można wysyłać propozycje punktów programu i wyrażać chęć wzięcia udziału w panelach dyskusyjnych. Formularz zgłoszeniowy znajdziecie pod tym linkiem. Zachęcamy i do zobaczenia w Krakowie!Exnaczelna Gallifrey na wygnaniu. Zapraszam na Whosome.pl!

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *