Zapowiedź dwóch rocznicowych mini-odcinków

The British Board of Film Classification (Brytyjska Rada Klasyfikacji Filmów) znów jest źródłem informacji dotyczących rocznicowych obchodów. Tym razem dowiedzieliśmy się o dwóch mini-epizodach.

Pierwszy z nich to „The Last Day”, który będzie trwać 3 minuty i 57 sekund.  Drugi to „The Night of the Doctor”. Pojawią się w nim Matt Smith i David Tennant, oprócz tego nie mamy jednak żadnych informacji dotyczących fabuły. Będzie trwać 6 minut i 54 sekundy.

Podano również więcej szczegółów dotyczących klasyfikacji tego odcinka i jego zawartości. Wcześniej donoszono, że odcinek będzie zawierał „łagodną przemoc i zagrożenie”. Uzasadnienie rozwinięto:

Pojawiają się sceny łagodnej przemocy, w tym ataku na miasto i jego mieszkańców, a także wynikające z niego sceny zagrożenia. Jest też jedno zastosowanie łagodnie ostrego języka.

Daj na ciastko!


Właściciel oraz założyciel Gallifrey.pl. Twórca projektów internetowych, czarodziej społeczności, magik newsów technologicznych. Wielki fan Doktora Who oraz całej masy innych seriali. Wielbiciel kryminałów, thrillerów oraz muzyki wszelakiej.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

5 thoughts on “Zapowiedź dwóch rocznicowych mini-odcinków

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *