Zakończono zdjęcia do odcinka świątecznego

Wygląda na to, że ostatni odcinek Petera Capaldiego został już nakręcony. Oczywiście nad odcinkiem trzeba będzie jeszcze popracować, a także go wypromować, ale ostatni blok filmowy Dwunastego Doktora został już zakończony.

Odbyła się także impreza świętująca zakończenie zdjęć do tej ery serialu, a specjalną wiadomość dla Stevena Moffata nagrał Christopher Eccleston, który wcielał się w Dziewiątego Doktora:

https://twitter.com/TomSpilsbury/status/883619660759019524?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fwww.cultbox.co.uk%2Fnews%2Fdoctor-who-christmas-special-looks-like-its-finished-filming

https://twitter.com/edwardrussell/status/883649021574864896?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fwww.cultbox.co.uk%2Fnews%2Fdoctor-who-christmas-special-looks-like-its-finished-filming

https://twitter.com/edwardrussell/status/883602397892882432?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fwww.cultbox.co.uk%2Fnews%2Fdoctor-who-christmas-special-looks-like-its-finished-filming

Co ciekawe, nie nakręcono prawdopodobnie jeszcze sceny regeneracji. A może tylko Peter Capaldi nakręcił jedynie swoją część? Reżyserka odcinka, Rachel Talalay, napisała:

Odpowiadam na główne pytania: Nie pojawię się na San Diego Comic Con w tym roku. Nie wiem, kim jest Trzynasty Doktor. Nie mam żadnego pojęcia na temat 11 serii. Czytam książki. Co polecacie?

A może Rachel Talalay chce utrzymać tę informację w sekrecie?

Pojawił się także tytuł odcinka, ale należy traktować go obecnie jako plotkę lub tytuł roboczy, a jest nim zwykłe The Doctors. 

Więcej informacji poznamy już wkrótce. Serial oraz ekipa tworząca go pojawią się na San Diego Comic Con 23 lipca. Panel promujący serial odbędzie się o 23:00 czasu polskiego. Na SDCC pojawi się Peter Capaldi, Pearl Mackie, Matt Lucas, Michelle Gomez, Steven Moffat oraz Mark Gatiss.

Fani obecni na tym konwencie będą mogli zobaczyć fragment odcinka świątecznego. Nie wiemy jeszcze, czy materiał będzie całkowicie ekskluzywny, czy zostanie on udostępniony w niedużym odstępie czasowym dla wszystkich. Wszystkimi informacjami, jakie uda się nam uzyskać, oczywiście się z wami podzielimy.

Źródło: CultboxRadio TimesCultboxCultbox

PATRONITEUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl wszystko o serialu Doctor Who

9 thoughts on “Zakończono zdjęcia do odcinka świątecznego

   1. To ja tu lepiej nie będę zaglądał przez jakiś czas :P Ale nie dacie żadnych spojlerów w nagłówkach (mogę chyba tak to nazwać) odnośnie tego? Tylko coś w stylu “Już wiemy kto zagra 13-stego/stą!” I bez żadnych obrazków tejże persony pod nagłówkiem? Naprawdę nie chcę wiedzieć aż do świąt.

     1. Eh wiem, że raczej niewykonalne, aczkolwiek za każdym razem następny Doktor był dla mnie niespodzianką kiedy oglądałem (zaczynałem zdaje się w 2014) i chciałbym tą “tradycję” zachować.

     2. E tam, niewykonalne. Jak ktoś naprawdę bardzo by nie chciał sobie spoilować to by nie miał problemu z uniknięciem newsów ;].

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *