Zajawka 11 serii

Doczekaliśmy się!

Jodie Whittaker

Przed wami świeżutka zajawka 11 serii Doctor Who:

To na pewno nie koniec dobrych wieści, bo niedługo rozpocznie się San Diego Comic Con z panelem o Doctor Who, a znamy także gadżety przygotowane, by promować nowe przygody Doktor.

Co sądzicie? My nie możemy się już doczekać!

Źródło: YoutubeUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

7 thoughts on “Zajawka 11 serii

    1. Pokazani Towarzysze i Doktor. Wszyscy mówią, że nic nie ma żadnych hintów, ale ja mam wrażenie, że jest tu zasugerowane, że nowy TARDIS team pozna się w okolicznościach jakiejś anomalii czasowej. Aczkolwiek może za dużo się doczytuję w tym.

      1. Ja myślę że to po prostu teaser pod tym kątem, choć kto wie – może taki motyw się pojawić. Ja bym powiedział, że prędzej jest sugestia pewnych relacji jakie będzie mieć Trzynasta (początkowo przynajmniej) z towarzyszami lub co do ich charakterów. Yasmin się uśmiechnęła – może się ucieszyła, a może skojarzyła że to Doktor, bo nikt nie powiedział że jeszcze się nie znają ;) Siedzi ze znajomymi, więc wydaje mi się że ona najchętniej przystanie na podróże z Doktor i będzie się nimi cieszyła jak ona. Ryan wygląda na zdziwionego, ponadto wpatruje się w telefon oglądając jakiś talk show chyba i je samotnie może to znaczy że będzie takim nieco odludkiem. Natomiast Graham chwilowo zdziwiony i szybko zaczyna się poważnie rozglądać. Początkowo czytał gazetę. Mam wrażenie że on będzie najbardziej sceptyczny, najbardziej analityczny i najpoważniejszy z tej trójki. Ciekawe czy to, że dużo tutaj jedzenia coś też sugeruje (Trzynasta będzie szukać swojej ulubionej rzeczy do jedzenia :D ?).
        Co do anomalii czasowych to Trzynasta przypomina mi tu trochę Flasha/Quicksilvera. W sumie takie jej “teleportowanie się” mogłoby tłumaczyć jak przeżyła upadek z TARDIS bez regeneracji. Po prostu ją przeniosła jedna z takich anomalii, ale oczywiście wszystko to może być nadinterpretacja i to po prostu bezhintowy teaser :) W końcu 8 i 10 seria też takie teasery miały (acz odrobinkę bardziej spoilerowe bym powiedział)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *