Wkrótce pożegnamy się z jednym z towarzyszy?

Doctor Who istnieje dzięki ciągłym zmianom. Być może wkrótce będziemy musieli pożegnać, któregoś z towarzyszy Trzynastej Doktor.

Tą osobą może być Tosin Cole, czyli serialowy Ryan. Aktor został obsadzony w nowym amerykańskim serialu dla stacji AMC. Tosin Cole ma zagrać główną rolę w serialu 61st Street. Aktor wcieli się w postać obiecującego licealnego atletę ze świetlaną przyszłością, który zostaje oskarżony o zabójstwo policjanta, po tym jak nalot na narkotyki nie poszedł zgodnie z planem.

U boku Tosina w serialu ma zagrać znana z American Crime Story Courtney B Vance, która zagra obrońcę z urzędu. Serial stworzył Peter Moffat, a jego producentem wykonawczym będzie Michael B Jordan. Serial ma trwać dwa sezon, a każdy z nich ma liczyć osiem odcinków. 61st Street ma mieć premierę w 2021 roku.

Oczywiście nie musi to przesądzać o tym, że Tosin Cole odejdzie z Doctor Who. Być może uda się jakoś pogodzić obowiązki na planie.

W internecie zaczęły się pojawiać również informacje, że z serialem pożegna się również Mandip Gill, która wciela się w Yaz. Aktorka została podobno obsadzona w innym projekcie.

A co z Bradleyem Walshem? Już dawno pojawiały się plotki, że to właśnie najwcześniej z naszych towarzyszy pożegnamy Grahama. Ale póki co wygląda na to, że to on zostanie w TARDIS na dłużej.

Mam nadzieję, że nie pożegnamy się z wszystkimi towarzyszami w tej samej chwili. Na oficjalne potwierdzenie tych informacji będziemy musieli jeszcze poczekać, a być może dowiemy się dopiero podczas finału 12 serii Doctor Who.

Którego z towarzyszy Trzynastej Doktor lubicie najbardziej? Kogo będzie wam brakować?

Źródło: Radio TimesUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *