Whomanistyczne atrakcje na festiwalu Serialis

Mamy przyjemność zaprosić was do Katowic na niezwykłe wydarzenie.

Już za miesiąc, w ostatni weekend sierpnia, w Katowicach odbędzie się Serialis – Międzynarodowy Festiwal Seriali. To pierwsza edycja zakrojonego na dużą skalę wydarzenia, które dostarczy wszystkim uczestnikom niezapomnianych wrażeń – w programie znajdą się prelekcje, pokazy, spotkania z twórcami i atrakcje, które umożliwią fanom poznanie się i miłe spędzenie czasu z podobnymi sobie zapaleńcami. Impreza współpracuje m.in. z BBC, więc możecie się spodziewać, że nie zabraknie Doktora…

Gallifrey.pl obejmuje wydarzenie patronatem, a nad częścią programu pracuje ekipa Whomanikonu.

Nie możemy wam jeszcze wszystkiego zdradzić, a i pewnie nie wszystko jeszcze wiemy, ale już teraz możemy wam powiedzieć, że z całą pewnością warto zarezerwować ten weekend i odwiedzić Śląsk.

Zapraszamy do współtworzenia bloku whoviańskiego!

Jako że na Whomanikon będziecie musieli jeszcze trochę poczekać, Serialis będzie doskonałą okazją, by spotkać się i świetnie się bawić. Jeśli macie pomysł na prelekcję, panel dyskusyjny lub konkurs – serdecznie zapraszamy do kontaktu! Piszcie do nas na Facebooku albo na adres lierre(at)gallifrey.pl (do 4 sierpnia).Exnaczelna Gallifrey na wygnaniu. Zapraszam na Whosome.pl!

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

2 thoughts on “Whomanistyczne atrakcje na festiwalu Serialis

  1. Zlot fanów serialu odbędzie się w sobotę, ale mam nadzieję, że whoviańskich atrakcji nie zabraknie również w pozostałe dni festiwalu? :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *