Dlaczego Jodie Whittaker nie chce wystąpić w teleturnieju Walsha?

Bradley Walsh, który w nowych seriach gra Grahama, w Wielkiej Brytanii jest znany przede wszystkim jako prowadzący teleturnieju The Chase. Tymczasem wielu fanów bardzo chciałoby zobaczyć wydanie specjalne programu, w którym wzięliby udział główni aktorzy z Doctor Who. I nie ma w tym właściwie nic dziwnego: przecież doczekaliśmy się już ładnych parę lat temu specjalnego odcinka brytyjskiego Ostatniego ogniwa, w której pojawili się między innymi: David Tennant, Noel Clarke, Billie Piper, Camille Coduri, John Barrowman i… K9.

Taki odcinek byłby prawdziwą gratką dla whovian, ale co na to prowadzący teleturniej? Bradley powiedział tak:

Jodie, Mandip i Tosin uwielbiają ten program i staram się ich przekonać, żeby zrobić celebrycki odcinek z Chrisem Chibnallem. To byłoby świetne, rozmawialiśmy już o tym, potrzebujemy jednak znaleźć na to czas.

Wcielający się w Grahama Bradley Walsh jako prowadzący teleturnieju "The Chase".

Jest tylko jeden mały problem… Jodie Whittaker nie chce się na to zgodzić. Aktorka przyznała:

Nie ma mowy. To byłby wstyd! Nie zamierzam tego zrobić. Nie ośmieszę się publicznie w telewizji. Nie zrobię tego, nie z nim jako prowadzącym!

Pozostała trójka chciałby zrobić taki odcinek specjalny, a stacja ITV również jest na to chętna. Być może aktorka zmieni zdanie w przyszłości. Jeśli nie, to wiemy, kto może założyć jej strój – Chris Chibnall, gdyż dostał na to jej zgodę.

Jodie nie chce wystąpić w teleturnieju, który obejrzą miliony w swoich telewizorach, ale rywalizuje z kolegami i koleżanką z planu, grając w gry planszowe, które kupuje. Bradley również wtedy jest prowadzącym grę.

Źródło: Digital SpyUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *