Wakacje z Doktorem

Witajcie w biurze podróży Doktor&Towarzysze! Wybierz się gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz, odkryj nieznane światy, poznaj i zasmakuj nowych kultur! U nas tylko wakacje last minute i tylko all inclusive! W ramach każdego wyjazdu gwarantujemy między innymi takie atrakcje, jak ratowanie cywilizacji lub całych galaktyk, napaści wrogich kosmitów oraz wybory między dobrem a złem. Ile to kosztuje? Wystarczy znaleźć się w odpowiednim miejscu i czasie, a o resztę już zadbamy! Oto kilka popularnych kierunków naszych wycieczek!

Mars

Czerwona planeta. Doskonała oferta dla ciekawych świata, którzy nie chcą wypuszczać się zbyt daleko we wszechświat. Planeta ta oferuje niezwykle różnorodne doznania i zawsze pełno tu tego, co każdy podróżnik kocha najbardziej: śmiertelnych niebezpieczeństw! Sam zdecyduj*, czy chcesz wyruszyć w przyszłość, dostając możliwość ucieczki przed krwiożerczą wodą, czy może wolisz przeszłość? Jeśli lubisz poznawać ciekawe istoty z pasją, koniecznie odwiedź Lodowych Wojowników i poznaj ich gościnność! Pewne jest, że na Marsie nie będziesz się nudzić!

*biuro nie gwarantuje dotarcia w zaplanowane miejsce i czas. Biuro podróży Doktor&Towarzysze z siedzibą w TARDIS zastrzega sobie prawo do zmiany pakietu z wypoczynkowego na pakiet “ucieczka i walka o życie”.

Stacje kosmiczne

Któż jako dziecko nie marzył o wybuchających stacjach kosmicznych i wielkich statkach pełnych niebezpieczeństw? Jeśli marzysz o starciu z dinozaurami w kosmosie, larwach kosmicznych owadów wyglądających jak folia bąbelkowa, pomalowana najtańszą farbą plakatową, albo o ataku kosmicznych zombie i braku tlenu – to jest opcja dla ciebie! Zobacz, jak wygląda świetlana przyszłość! Zobacz technologię całe tysiąclecia przewyższającą to, co jest ci znane! Oczywiście zapewniamy wszystko, co jest niezbędne do dobrego wypoczynku: zagrożenie życia, dylematy moralne oraz mnóstwo wspaniałej zabawy!

Nieznane planety wyglądające zupełnie jak angielska prowincja

Chcesz przeżyć przygodę, ale nie lubisz drastycznych zmian krajobrazu? Jeśli podczas podróży lubisz czuć się jak w domu, to jest to idealna propozycja dla ciebie! Warto wiedzieć, że statystycznie co trzecia planeta we Wszechświecie (a czasem zdarzy się, że i poza nim) wygląda zupełnie jak nasza stara dobra Ziemia! Mieszkańcy tych planet albo są do złudzenia do nas podobni, albo nawet są ludźmi z przyszłości kolonizującymi planety wyglądające jak ich rodzima planeta, którą zniszczyli swym brakiem poszanowania dla niej… Miłe sielankowe wyprawy, doskonałe dla planetarnych domatorów!

Przeszłość

thin ice

Zawsze fascynowała cię historia? A gdyby ktoś dał ci szansę dotknięcia jej, przeżycia na własnej skórze wspaniałych wydarzeń z przeszłości naszego gatunku? My damy ci taką możliwość! Pogawędka z Winstonem Churchillem, czasy wiktoriańskie, ucieczka przed gilotyną za czasów elżbietańskich, wybuch Wezuwiusza, a może jeszcze dalej? Chcesz poznać życie jaskiniowców? Dla nas to nie problem! Jedynym kłopotem może być to, że zamiast na wycieczkę po starożytnym Egipcie trafisz na odległą planetę terroryzowaną przez gigantycznego mackowatego potwora, ale bez ryzyka nie ma zabawy…

Ziemia

Dokładnie tak! Wcale nie trzeba się nigdzie ruszać, żeby przeżyć niezapomniane chwile! Niewielu ludzi zdaje sobie sprawę z tego, że jesteśmy ulubionym przystankiem na trasie podbojów każdej szanującej się wojowniczej rasy. Możemy więc dołączyć do ratowania planet, ryzykowania życia i innych rozrywek na własnym podwórku! Na naszej planecie czeka wiele niezapomnianych przygód, które często zostaną nawet wymazane ze świadomości innych mieszkańców planety, co pozwoli ci błyszczeć urlopowymi opowieściami na każdym grillu i przy świątecznym stole! A właśnie… wiele złowrogich wydarzeń i inwazji ma miejsce właśnie w czasie świąt, więc jeśli nie lubisz siedzenia przy stole i wcinania makowca przez kilka dni z rzędu, możesz wybrać jedną z naszych świątecznych ofert all inclusive!

To tylko kilka najpopularniejszych propozycji naszego biura. Jeśli zainteresował cię powyższy folder, sprawdź, co jeszcze mamy w swojej ofercie. Dla każdego coś się znajdzie. Mamy cały czas i przestrzeń doświadczenia w organizacji urlopów i krótkich wycieczek. Dodatkowo, bardzo rzadko zdarzają się wypadki totalnej amnezji, całkowitego wymazania z historii czy śmierci! U nas wakacje trwają cały rok!

Daj na ciastko!


Wielka miłośniczka fantasy i science fiction. Pożeraczka komiksów, książek i seriali. Wielbicielka folii bąbelkowej w popkulturze. Prywatnie jest goblinem i być z tego dumna! Kocha pisać i niestrudzenie marzy o własnym kluczyku do TARDIS.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *