Urodzinowy konkurs!

Nasza strona skończyła roczek. Z tej okazji, po hobbicku, rozdajemy prezenty… Ale nie całkiem za darmo.

W odcinku na pięćdziesięciolecie Doktora Who, w Dniu Doktora („The Day of the Doctor”) zobaczyliśmy piękną planetę Gallifrey w stanie wojny i straszliwego chaosu. Szczęśliwie już wszystko jest dobrze – Daleków udało się udomowić, parzą nam herbatę i polerują przejrzystą bombkę Cytadeli, dostawy ciastek się nie spóźniają, a srodzy strażnicy pilnują, by nikt nie zakłócał spokoju Władców Czasu.

Gdzieś tam, w tym przepięknym mieście, znajduje się… Redakcja. A w niej skrzypią pióra, nad starymi księgami unosi się kurz, a K-9 usłużnie podsuwa fakty, które akurat wyleciały z głowy, i zagania do pracy tych, którzy się obijają.

A może inaczej.

Może nie ma Gallifrey. Może Dalekowie zwyciężyli, a redaktorzy są w rzeczywistości szalonymi Dalekami, tylko jeszcze o tym nie wiedzą i żyją, pielęgnując iluzję normalności.

A może inaczej.

Może wcale nas nie ma. Może to tylko piksele i impulsy, rozbłyski światła, przekonane, że tworzą coś materialnego.

A może inaczej.

Kto wie?

Wy nam powiedzcie. Wytłumaczcie nam, kim jesteśmy.

200Proponujemy Wam, drodzy Czytelnicy, którzy już od dwunastu miesięcy zaglądacie na naszą stronę i dajecie nam motywację do dalszego tworzenia, udział w konkursie. Opowiedzcie nam, jak wyobrażacie sobie działalność naszej Redakcji. Kim są jej członkowie? Jak wygląda ich codzienna praca? Dlaczego do życia potrzebują ciastek?

Nie narzucamy żadnych ograniczeń formy. Opiszcie. Narysujcie. Zaśpiewajcie. Zatańczcie. Zaskoczcie nas.

Służebnych Daleków z konkursowymi pracami wysyłajcie na adres redakcja@gallifrey.pl

Będziemy na nie czekać do 15 października.

A nagrody?

Jakie nagrody?

Ach! Tak. O tym, jakie nagrody czekać będą na tych, których wizje będą najbliższe… najdalsze… najbardziej zaskakujące… poinformujemy wkrótce. Ale mogę Wam już teraz obiecać, że będą… zaskakujące. Tak.

Liczymy na Was.

Update: oto i nagrody.

konkurs-09-10-2014-2

Własny Dwunasty Doktor do przytulania dla prawdziwego fana.

konkurs-09-10-2014-1

Para gallifreyańskich kolczyków od Ninquelen dla prawdziwej Władczyni lub Władcy Czasu.

W przypadku dużej ilości zgłoszeń ufundujemy również wybrany produkt z naszego SKLEPU.

(Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest redakcja portalu Gallifrey.pl.

2. W konkursie udział wziąć może każdy czytelnik strony Gallifrey.pl.

3. Każdy uczestnik zgłosić może nie więcej niż dwie prace konkursowe o dowolnej formie.

4. Prace konkursowe oceniać będzie jury złożone z aktywnych członków redakcji.

5. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 15 października 2014 roku.

6. W przypadku napłynięcia mniej niż 6 prac konkursowych, redakcja zastrzega sobie prawo do nierozstrzygnięcia konkursu.

7. Lista zwycięzców zostanie opublikowana na stronie. Zwycięzcy zostaną również poinformowani o wygranej poprzez e-mail.

8. W kwestiach spornych ostateczny głos należy do organizatora konkursu.)Exnaczelna Gallifrey na wygnaniu. Zapraszam na Whosome.pl!

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

5 thoughts on “Urodzinowy konkurs!

  1. Jak napisaliśmy, nie narzucamy żadnych ograniczeń formy, więc tak, jak najbardziej może być opowiadanie (z tyloma opisami i dialogami na ile masz ochotę) ;)

  2. Tak naprawdę jesteście bananami z Hoth posiadającymi umiejętność zmiany w żółwia błotnego. Pewnego dnia ugryzł was radioaktywny fotel z drewnianymi wykończeniami. Dzięki temu zyskaliście moc posiadania drewnianych wykończeń, postanowiliście więc zwalczać zło. Nazwaliście swą grupę “Kotlety Mielone”. W składzie “Drewnoman, Sosczosnkowyman i Barszczbiałyman. Chcieliście pokonać złego Doktora Peppera, jednakże zrobiliście bigos, więc dostaliście amnezji. Gdy się obudziliście obejrzeliście Doctora Who i założyliście stronę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *