UNIT czeka kolejna walka ze złem

Oprócz serialowych wystąpień, UNIT walczy z kosmicznymi zagrożeniami również w słuchowiskach od Big Finish. Już jesienią premiera kolejnej, siódmej serii.

Big Finish zakończył niedawno pracę nad tą serią słuchowisk o UNIT. Poprzednio ekipa walczyła z kosmicznym zagrożeniem w Cyber-Reality, teraz zmierzą się z konsekwencjami tych wydarzeń i będą musieli stawić czoło kolejnym międzygalaktycznym niebezpieczeństwom. Nowa część otrzymała podtytuł Revisitations i będzie zawierać cztery słuchowiska.

Okładka słuchowiska UNIT, Revisitations, utrzymana w odcieniach zieleni.

W tych przygodach pracownicy UNIT zmierzą się z Wrinnem (który po raz pierwszy pojawił się za czasów Czwartego Doktora) i przeżyją pewien dramat moralny. Powróci też Chin Lee (z historii The Mind of Evil z Trzecim Doktorem). Czy możemy się więc spodziewać powrotu straszliwej maszyny Keller?

Tytuły poszczególnych słuchowisk i ich autorzy to:

  • Host of the Wrinn (dwie części) – Chris Chapman
  • Breach of Truth – David K Barnes
  • Open the Box – Roy Gill

W obsadzie słuchowisk znaleźli się: Jemma Redgrave (Kate Stewart), Ingrid Oliver (Osgood), James Joyce (kapitan Josh Carter), Ramon Tikaram (pułkownik Shindi) oraz Pik- Sen Lim (Chin Lee).

Premiera słuchowisk już w listopadzie. Standardowo, zamówienie możecie składać tutaj. Płyta kosztuje 26,04 €, a wersja cyfrowa 20 €.

Zainteresowani? Chcielibyście powrotu Kate i Osgood w nowej serii serialu?

Źródło: Big FinishUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *