W Twice Upon a Time czeka nas niespodzianka

Nadchodzący odcinek świąteczny Twice Upon a Time nie obejdzie się bez niespodzianek. A jeśli aktorzy byli zaskoczeni, to jak zareagują widzowie?

David Bradley, który będzie wcielał się w Pierwszego Doktora, podczas wizyty na London Film and Comic Con opowiedział o odcinku świątecznym. Aktor zdradził, że podczas kręcenia odcinka stało się coś, co zupełnie ich zaskoczyło. Obaj panowie byli bliscy łez. Bradley powiedział fanom:

Pod koniec odcinka świątecznego dochodzi do pewnego zdarzenia. Kiedy podczas kręcenia zaczęliśmy ujęcie, zarówno ja, jak i Peter się tego nie spodziewaliśmy. Nie było w tym żadnych efektów specjalnych, to się po prostu działo, a my obaj prawie się popłakaliśmy, kiedy ujęcie się zakończyło. Nie mogę powiedzieć, co to było, nie zamierzam, ale to było wielkie wydarzenie i nie byliśmy przygotowani na te rzeczy, które działy się koło nas, kiedy przeprowadzaliśmy rozmowę. I tak jak wam mówię, trochę się rozkleiliśmy. Nie ma tego w zwiastunie, ale to zabierze was w inny wymiar…

O czym może być mowa? Co lub kto mógł zaskoczyć aktorów? Jak myślicie?

Źródło: Radio Times

PATRONITE

 Uwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

6 thoughts on “W Twice Upon a Time czeka nas niespodzianka

  1. Hm, jeśli to nie Clara to w takim razie musi to być coś na prawdę dużego. Hm, prędzej czy pózniej się dowiemy z przecieków, wystarczy poczekać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *