„Time and the Rani” – polskie napisy

Tak, są już tutaj! Nowe napisy do Classic Who! W dzisiejszym wydaniu – łzy, płacz i zgrzytanie zębów…

Jak wszyscy wiemy, Doktor Who miewał spektakularne wzloty, ale też niemniej spektakularne upadki i aby w pełni docenić ten serial, należy to zaakceptować. Dzięki tym gorszym chwilom o wiele bardziej doceniamy wybitne odcinki, a te klasy B… Cóż. Gdzie indziej zobaczycie kosmitów przypominających z wyglądu niechciane dziecko klauna Ronalda McDonalda i przedstawiciela plemienia Irokezów? Albo humanoidalne nietoperze z nadprogramową parą oczu? Czy w jakiejkolwiek innej produkcji zobaczycie w jednym odcinku Einsteina w towarzystwie Hypatii, greckiej matematyczki?

timeandtherani-15-01-2015

Nie ma co owijać w bawełnę, ten odcinek nie należy do najlepszych, ale podczas oglądania jesteśmy świadkami pierwszych chwil Sylvestra McCoya w serialu, a zmiana Doktora nigdy nie przebiega jak po maśle. Jeżeli jesteście fanami odcinków „postregeneracyjnych”, warto przypatrzeć się scenie wyboru garderoby Siódmego oraz temu, w jaki sposób Rani obraca zdezorientowanie Doktora na swoją korzyść. Ponadto Mel (ówczesna towarzyszka Doktora) dla wielu może się okazać o wiele bardziej irytująca niż Rose Tyler czy Martha Jones… Polecamy ten odcinek, bo ułatwia osiągnięcie odpowiedniej perspektywy. ;)

Kompletne napisy do historii znajdziecie TUTAJ.

Zachęcamy do oglądania, najlepiej z przymrużeniem oka. ;) For science!Katarzyna J. - absolwentka anglistyki, a zarazem wielbicielka szeroko pojętej literatury i kinematografii. Ostatnio zafascynowana językiem i światem (pop)kultury Korei Południowej. Gallifreyański Kot Schrödingera - losowo znika i pojawia się w składzie redakcji.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

One thought on “„Time and the Rani” – polskie napisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *