„The Zygon Inversion” – zdjęcia promocyjne

Zdjęcia promujące najbliższy odcinek, The Zygon Inversion. Uważajcie na spoilery!

Na zdjęciach zobaczycie niektórych bohaterów pierwszej części, Inwazji Zygonów („The Zygon Invasion”), Osgood w sonicznych okularach, Clarę/Bonnie z Puszką Osgood i znane nam już wnętrze Czarnego Archiwum… Będzie się działo!

A ja mam dwa was jeszcze jeden obrazek. Zobaczywszy w tle niektórych zdjęć gabloty z kosmicznymi artefaktami, przypomniał mi się odcinek rocznicowy, Dzień Doktora („The Day of the Doctor”) i coś, co się w nim pojawiło, a nie zostało wyjaśnione. Mianowicie, jak może pamiętacie, Clara przyglądała się zdjęciom wiszącym na ścianie w Archiwum i zobaczyła na nich siebie – choć nigdy wcześniej tam nie była.

dayofthedoctor-03-11-2015

Znów recykling w BBC, tym razem strojów? Przypadek? Czekające nas timey-wimey? Jak sądzicie?Exnaczelna Gallifrey na wygnaniu. Zapraszam na Whosome.pl!

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

4 thoughts on “„The Zygon Inversion” – zdjęcia promocyjne

  1. „Mianowicie, jak może pamiętacie, Clara przyglądała się zdjęciom wiszącym na ścianie w Archiwum i zobaczyła na nich siebie – choć nigdy wcześniej tam nie była.”

    To było wyjaśnione. Kate wyraźnie mówi, że sprowadzili ją tam po tym, jak zaczęła podróżować z Doktorem. Clara tego nie pamięta, bo wymazano jej pamięć dzięki sensorom umieszczonym na ścianie. ;)

  2. Czy tylko ja zauważyłam taka dziwną zależność, kiedy Clara wychodzi po zamienieniu w Zygona spina włosy w kucyk, jakby to był znak rozpoznawczy, a tutaj widzimy Clare w dwóch fryzurach, może to sugestia, że druga (oryginalna) będzie obecna w Czarnym Archiwum ? ( to tylko moje spostrzeżenia prawdopodobnie błędne)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *