The Lost Doctor – poznajcie Zaginionego Doktora!

Czasami zastanawiamy się, co byłoby, gdyby… Na jedno z takich pytań odpowiada nowe fanowskie słuchowisko The Lost Doctor. Poznajcie Zaginionego Doktora!

Niewiele brakowało, a Siódmy Doktor nie nosiłby twarzy Sylvestra McCoya. O rolę siódmego wcielenia Doktora ubiegali się różni aktorzy, w tym Ken Campbell. Aktorowi niestety nie udało się wygrać castingu, ale nareszcie zasiądzie za sterami TARDIS. W jaki sposób?

Długoletni fan Doctora Who, Tom Calderbank, napisał fanowski odcinek serialu i zrealizował go właśnie w postaci słuchowiska. Premiera The Lost Doctor odbyła się w dniu 53 urodzin serialu. W słuchowisku pojawił się nowy towarzysz, nowy wróg oraz pokój wieczności w TARDIS. Doktora gra oczywiście Ken Campbell.

Słuchowiska możecie posłuchać za darmo tutaj. Poniżej prezentujemy jego okładkę.

ken-campbell-lost-doctor-24-11-2016

Co o tym sądzicie? Lubicie takie fanowskie inicjatywy? Wyobrażacie sobie, żeby postać Siódmego Doktora grał inny aktor? Swoim zdaniem podzielcie się z nami w komentarzach.

Źródło: WhoviannetWhoviannetSoundCloudUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

One thought on “The Lost Doctor – poznajcie Zaginionego Doktora!

  1. Ogólnie to w sumie pierwsze słuchowisko w życiu moje, i średnio mi się podobało (wiem, że amatorskie trochę w porównaniu do tych od Big Finish). Ale nie wiele zrozumiałem z tego co tam się działo i jednak wolę widzieć co się dzieje. Ale ogólnie inicjatywe popieram, bo jak najbardziej miła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *