The Haunting of Villa Diodati – materiały promujące

The Haunting of Villa Diodati to kolejny, ósmy odcinek 12 serii Doctor Who. Oznacza to, że zbliżamy się do końca 12 serii, bo później czeka nas tylko dwuczęściowy finał, o którym możecie przeczytać tutaj. BBC udostępniło materiały promujące ósmy odcinek, a my zebraliśmy najważniejsze informacje.

The Haunting of Villa Diodati  został napisany przez Maxine Alderton i Chrisa Chibnalla. Odcinek wyreżyserowała Emma Sullivan.

Poniżej oficjalny opis odcinka:

“Nikt nie wspomina o Frankensteinie. Nikt się nie wtrąca. Nikt nie całuje Byrona”. To powinno być proste, prawda?

Doktor i jej gang dociera do Villa Diodati nad jeziorem Genewskim w 1816 roku. To noc, która zainspirowała Mary Shelly do stworzenia Frankensteina. W planie jest spędzenie wieczoru będąc nasiąkniętym atmosferą literackiej śmietanki, jednak duchy są zbyt prawdziwe. Doktor będzie musiała podjąć decyzję, która może wstrząsnąć Ziemią.

W odcinku gościnnie wystąpią: Lili Miller, Nadia Parkes, Jacob Collins-Levy, Maxim Baldry i Lewis Rainer. Więcej możecie przeczytać również tutaj oraz tu

Poniżej prezentujemy także galerię zdjęć z odcinka. Gdy pojawią się kolejne, wpis zostanie zaktualizowany:

 

Na koniec zwiastuny. Pierwszy mogliśmy zobaczyć pod koniec odcinka Can You Hear: 

Drugi zawiera oczywiście nowe sceny. Czy naprawdę czeka nas przerażający odcinek?

A jak wam podobają się zapowiedzi tego odcinka? Czekacie na niego? Dajcie nam znać!Uwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę. Obecnie możecie go czytać gdzieś indziej.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *