Szczegóły drugiej części słuchowisk o Wojnie Czasu

Big Finish przedstawiło szczegóły nowych słuchowisk z Ósmym Doktorem o Wojnie Czasu.

W czterech nowych słuchowiskach przyjrzymy się bliżej relacji Doktora z Bliss oraz drużyna spotka na swojej drodze Twelve. W Ósmego Doktora wciela się oczywiście Paul McGann, Bliss gra ponownie Rakhee Thakrar, a w Twelve wcieli się Julia McKenzie. Historie zostały wyreżyserowane przez Kena Bentleya.

Poniżej zwiastun oraz opisy nowych słuchowisk wraz z ich autorami:

The Lords of Terror – Jonathan Morris

Kiedy Doktor zabiera Bliss do jej rodzinnej kolonii, odrywają, że Wojna Czasu dotarła tam pierwsza. Bliss odnajduje swój świat zmieniony nie do poznania, a jego populacja pracuje, by służyć nowym panom.

Sprzeciw jest niedozwolony. Dalekowie nadciągają. Planeta musi być gotowa na walkę z nimi.

Planet of Orgons – Guy Adams

Unikając Wojny Czasu, Doktor i Bliss zostają znalezieni przez starego znajomego: najnowszą inkarnację mistrza kryminalnych operacji. W przeciwieństwie do jej poprzedników, Twelve ma inne podejście do tematu niesfornych umysłów swoich poprzednich ja.

Trzeba rozwiązać zagadkę, włączając w to TARDIS Doktora i jego niezwykłego lokatora – odpowiedzi znajdują się na planecie Orgonów.

In The Garden of Death – Guy Adams

W więziennym łagrze innym niż wszystkie, najbardziej niebezpieczny człowiek we wszechświecie jest przetrzymywany w izolacji. Pozostali więźniowie nie pamiętają tego, kim byli oraz co takiego zrobili.

Nawet nie pamiętają, kto ich ujął.

Dopóki nie rozpoczyna się dochodzenie.

Jonah – Timothy X Atack

W głębiach oceanicznego świata, zdewastowanego przez Wojnę Czasu, zmęczeni ocalali są zmuszeni do służby przez kardynał Ollistrę. Pod morzem jest coś ukryte: Twelve zna prawdę. Gdyby tylko mogła wydobyć ją ze swojego pomieszanego umysłu…

Gdy Doktor zostaje kapitanem łodzi podwodnej, wszystkie znaki wskazują na katastrofę.

The Eight Doctor – The Time War 2 można zamówić tutaj. Płyta kosztuje 26,33 €, a wersja cyfrowa 20,00 €. Premiera wydania w czerwcu.

Jesteście zainteresowani tymi słuchowiskami? Która z przygód Ósmego Doktora jest waszą ulubioną?

Źródło: The Doctor Who CompanionUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *