Świąteczny konkurs z Szyszką

Święta to prezenty, ale nie ma nic za darmo – a więc święta to konkurs! Znów mamy dla was kreatywne wyzwanie. Ostatnio świetnie wam poszło pisanie wierszy, teraz więc mamy coś dla tych z was, którzy lepiej się czują, operując obrazami… Zapraszamy do udziału w konkursie na whoviańską kartkę świąteczną!

Zaczniemy od nagród

Planujemy wyróżnić dwie prace, a nagrody funduje Szyszka z Makiem (Kluski), którą na pewno wielu z was kojarzy z konwentów – jej stoisko przyciąga whovian charakterystycznymi wizerunkami Doktorów na kubkach, naklejkach i mydłach. Pierwsze miejsce otrzyma kubek z wybranym Doktorem i zestaw naklejek, drugie – mydełko z wybranym Doktorem i zestaw naklejek. Do wyboru będzie Szósty, Dziewiąty, Dziesiąty, Jedenasty, Dwunasty i Wojenny Doktor.

Jak je zdobyć?

Rysunek, grafika, wycinanka, kaligrafia w Circular Gallifreyan – pozostawiamy wam pełną dowolność plastycznej formy, a narzucamy temat: stwórzcie whoviańską kartkę świąteczną. Macie na to równy tydzień – na wasze prace będziemy czekać do środy, 20 grudnia do 23:59. Prosimy o wysyłanie ich mailowo na adres: redakcja[dalek]gallifrey.pl. W tytule wpiszcie “świąteczny konkurs”.

O tym, kto zdobędzie nagrodę, zdecydują członkowie redakcji Gallifrey.pl i twórczyni nagród. Zwycięzców ogłosimy najpóźniej 22 grudnia we wpisie na stronie oraz poinformujemy ich mailowo.

Regulamin naszych konkursów znajdziecie tutaj.

Zapraszamy do udziału!Exnaczelna Gallifrey na wygnaniu. Zapraszam na Whosome.pl!

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *