Strefa Doctor Who na Warsaw Comic Conie

Już niedługo – w dniach 24-26 listopada – pod Warszawą odbędzie się druga edycja wielkiej popkulturalnej imprezy. Na Warsaw Comic Conie spotkacie gwiazdy, gości, ciekawych twórców, wytwórców i sprzedawców, a przede wszystkim innych fanów. W tym nas.

Nasza obecność na Warsaw Comic Conie będzie miała dwojaki charakter: przygotowujemy dla was prelekcje oraz stoisko programowe.

W części prelekcyjnej będziecie mogli posłuchać Mai Białek (Sherlockistki) zachęcającej do zapoznania się z Ósmym Doktorem, Katarzyna Nowacka (K.) podsumuje dla was fenomen Doctor Who oraz Dwunastego Doktora, Ewelina Maziarczuk i Magdalena Stonawska (Ewelinkja i Lierre) spróbują was przekonać do oglądania Classic Who, Joanna Kotek (JJ) i Magda Kamińska opowiedzą o mózgach Władców Czasu, a w większym gronie podyskutujemy o tym, jaka przyszłość rysuje się przed naszym ulubionym serialem.

Ale to dopiero początek! Bo przez cały czas trwania imprezy będziecie mogli odwiedzić nas na stoisku. Spora ekipa reprezentująca naszą redakcję (i okolice) przygotuje dla was liczne atrakcje, m.in. warsztaty Circular Gallifreyan, kilka konkursów, warsztaty kreatywnego pisania (doktorowych przygód, oczywiście!), doktorowe planszówki, kolorowanki, wystawę twórczości… I kto wie, co jeszcze się zmaterializuje!

Chcę wam pomóc!

Ogromnie nas to cieszy! Odezwij się (w komentarzu, na Facebooku albo napisz maila na redakcja[dalek]gallifrey.pl), jeśli masz pomysł na drobną atrakcję na stoisku, chcesz pomóc ze stworzeniem wystroju strefy (np. użyczyć nam elementu doktorowego stroju, plakatu albo drobnego gadżetu do pokazania innym fanom) lub po prostu masz ochotę w niej posiedzieć – każda forma wsparcia zostanie przez nas doceniona!

Do cosplayerów

Wybierasz się na Warsaw Comic Con w doktorowym przebraniu? Koniecznie daj nam znać! Może będziemy mieli dla ciebie propozycję. ;)

Do fandomowych artystów

Głównym celem strefy jest zaprezentowanie działalności polskich fanów Doctor Who. W planach mamy m.in. wystawę fanowskiej twórczości. Rysujesz? Piszesz? Wyszywasz? Wystrzeliwujesz z ostrej broni złowieszcze napisy na ścianach ruin obcych miast? Odezwij się, bo bardzo chętnie zaprezentowalibyśmy twoje dzieło uczestnikom Warsaw Comic Conu!

Miałoby to formę podobną, jak na Whomanikonie – przysyłacie nam pliki w jak najlepszej jakości, a my drukujemy w jak najlepszej jakości i rozwieszamy, oczywiście z waszymi podpisami. Wolelibyśmy nie wieszać oryginałów prac – byłoby szkoda, gdyby stała im się krzywda. W razie pytań – piszcie!


Exnaczelna Gallifrey na wygnaniu. Zapraszam na Whosome.pl!

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *