Vastra, Jenny i Strax powrócą w 8 serii

Neve McIntosh potwierdziła, że Vastra, Jenny i Strax powrócą w następnej serii „Doctora Who”.

Postacie pojawiły się wcześniej w czterech epizodach: „Dobry człowiek idzie na wojnę”, „Bałwany”, „Karmazynowa groza”  oraz „Imię Doktora”.

McIntosh, która w serialu gra postać Madame Vastry, w wywiadzie dla „The Daily Record” powiedziała:

To będzie smutne, nie pracować ponownie z Mattem Smithem, aczkolwiek naprawdę nie mogę się doczekać, co Peter Capaldi zrobi z tą rolą. Będziemy pomagać Doktorowi bardziej niż dotychczas, ale nie mogę powiedzieć nic więcej.

Szkocka aktorka dodaje:

Temat seksualności powinien być w „Doctorze Who” omawiany częściej, może to jednak być kwestią drażliwą i niebezpieczną. Czasy wiktoriańskie i steampunkowe motywy dają tyle możliwości. To były takie dziwne czasy, wspomnijmy chociaż człowieka-słonia, dodajmy do tego naszych bohaterów, podróże w czasie i wszystkie te dziwne i wspaniałe elementy „Doctora Who”.

Podczas dyskusji na temat spin-offu, w którym braliby udział bohaterowie wymienieni wyżej, scenarzysta Mark Gatiss powiedział:

Wielu ludzi chciałoby to zobaczyć, jednak nie jestem pewien, czy ktokolwiek [z ekipy] miałby na to czas.

Cieszycie się, że wraca gang Paternoster? Chcielibyście zobaczyć opowiadający o nim spin-off?

źródło: cultbox.co.uk

Daj na ciastko!


Właściciel oraz założyciel Gallifrey.pl. Twórca projektów internetowych, czarodziej społeczności, magik newsów technologicznych. Wielki fan Doktora Who oraz całej masy innych seriali. Wielbiciel kryminałów, thrillerów oraz muzyki wszelakiej.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

One thought on “Vastra, Jenny i Strax powrócą w 8 serii

  1. Marzę o spin-offie od świątecznego odcinka :) Wtedy przeczytałem, że jest to “możliwe” i stwierdziłem, że byłby to najgenialniejszy spin-off. Można by było go zrobić zamiast 5 serii Torchwood., które bez Ianto i Toshiko(dla mnie była najlepsza!) nie jest już tak ciekawe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *