Steven Moffat o występie Davida Bradleya

David Bradley pojawi się w następnym odcinku świątecznym w roli Pierwszego Doktora. Przypominamy, że William Hartnell, który wcielał się w oryginalnego Doktora, zmarł w 1975 roku. Oczywiście dla Bradleya ta rola nie będzie czymś zupełnie nowym. Aktor wcielił się już w Williama Hartnella/Pierwszego Doktora w cudownym dokumencie Przygoda w czasie i przestrzeni (“An Adventure In Space And Time”), który powstał z okazji 50-lecia serialu, a napisany został przez Marka Gatissa. Jeśli jeszcze nie widzieliście, to musicie nadrobić!

Davida Bradleya

Steven Moffat opowiedział o gościnnym występie aktora:

TARDIS Pierwszego Doktora została pięknie odtworzona. Odegranie Williama Hartnella przez Davida Bradleya jest tak niesamowicie perfekcyjne, będziecie mogli dać się nabrać. Tak idealnie odgrywa Williama Hartnella, że może przekonać was, iż to właśnie on.

David Bradley pojawił się także w drugim odcinku 7 serii Dinozaury w statku kosmicznym (“The Dinosaurs on a Spaceship”) w roli złoczyńcy Solomona.

Jeśli jeszcze nie widzieliście zwiastuna odcinka świątecznego, w którym mamy kolejną próbkę Pierwszego Doktora w wersji Bradleya, to znajdziecie go tutaj.

Źródło: DoctorWhoTV

PATRONITEUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

One thought on “Steven Moffat o występie Davida Bradleya

  1. Widziałem ten dokument i polecam. Oglądałem go razem z bratem i zgodnie stwierdziliśmy że fajnie byłoby zobaczyć tego aktora jako Pierwszego, a tu oglądamy finał sezonu i bum! Stało się. Się nie mogę doczekać tego odcinka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *