Steven Moffat o scenarzystach 10 serii Doctora Who

Steven Moffat chwali scenarzystów najnowszej, 10 serii serialu, której emisji doczekamy się najpewniej w okolicach kwietnia przyszłego roku.

Steven Moffat wypowiedział się w Doctor Who Magazine na temat scenarzystów nadchodzącej serii Doctora Who. Powiedział, że Toby Whithouse napisał genialny scenariusz. Pochwalił również odcinek Jamiego Mathiesona:

Właśnie widziałem scenę z efektami z nowego odcinka Jamiego Mathiesona. To będzie rewelacyjny odcinek! Pamiętacie, kiedy Jamie do nas dołączył kilka lat temu z odcinkami Mumia w Orient Expressie (“Mummy on the Orient Express”) i Trzeci wymiar („Flatline”)? Pojawił się wtedy nowy szeryf w mieście!

A teraz coś, co was podekscytuje – ten odcinek jest jego najlepszym!

Jest straszny, zabawny, ma niezłe potwory, a także jest świetną satyrą. Kto by przypuszczał? Uwielbiam go! To jakby najlepszy stary Doctor Who spotkał najlepszego nowego Doctora Who, a potem razem udali się na randkę, obściskując się.

Steven Moffat odniósł się także do odcinka Eaters of Light autorstwa Rony Munro:

Mówiąc szczerze, obawiałem się jej powrotu do Doctora Who. Byłem pewny, że uważa mnie za idiotę. Pokochacie tę historię, w której znowu stare spotyka nowe. Odcinek jest ciepły, mądry, poetycki i szkocki!

Czyj odcinek chętnie zobaczylibyście w 10 serii?

Źródło: DoctorWhoTVUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

One thought on “Steven Moffat o scenarzystach 10 serii Doctora Who

  1. Na stronie głównej streszczenie artykułu: “Emisja 10 serii Doctora Who ma przypaść na wiosnę 2016, prawdopodobnie
    będzie to kwiecień. Steven Moffat chwali scenarzystów najnowszej serii
    serialu.”
    Heheh.. spoilery… szkoda, że nie mam TARDISA aby cofnąć się do wiosny 2016 ;-)..,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *