Steven Moffat o odpowiedziach, których udzieli Czas Doktora

Moffatowi czasami zarzuca się rozpoczynanie wielu wątków i nie kończenie ich; zadawanie wielu pytań, które nie uzyskują odpowiedzi. Jego wypowiedź zamieszczona w  magazynie SFX stanowi zapowiedź tego, na co wszyscy chyba mamy nadzieję: Czas Doktora ma wyjaśnić przynajmniej niektóre z nurtujących nas kwestii, które pojawiły się w erze Jedenastego Doktora.

Steven Moffat powiedział, że w Czasie Doktora zakończonych zostanie kilka ciągnących się od dawna wątków.

Odcinek świąteczny połączy wątki, które przewijały się przez odcinki ostatnich trzech serii. Odpowie na wiele pytań, które zadawali sobie widzowie. I na kilka, na które nikt może nie wpadł.

Od samego początku w historii Jedenastego Doktora pojawiały się różne elementy. To chyba oczywiste, że wszystko było celowe i zaplanowane?

van-gogh-tardis

Ale nie będziemy się z tym zbytnio narzucać. Jeśli ktoś nie pamięta tych szczegółów i nie dba o nie, nie będzie mu to przeszkadzać. Ale jeśli od lat zadajecie sobie pytanie „kto wysadził TARDIS?”, to wasza ciekawość zostanie w końcu zaspokojona.

Źródło: DoctorWhoTV

Jakie kwestie najbardziej Was nurtują? Co powinno zostać wyjaśnione w zbliżającym się odcinku?

7 thoughts on “Steven Moffat o odpowiedziach, których udzieli Czas Doktora

      1. To, że za to odpowiada The Silence to dla mnie pewne, mi chodzi o bezpośrednią przyczynę jak na przykład jakiś rodzaj bomby czy też uszkodzenie konsoli itp.

  1. Ja się zastanawiam co widział Doctor w pokoju numer 11 i kto wylądował na podwórku Amy w finale 5 sezonu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *