Uważajcie na spoilery! Scenariusze nowych odcinków wyciekły do sieci

BBC przeprasza za wyciek scenariuszy do internetu i prosi o ich nierozpowszechnianie.

Scenariusze pięciu odcinków ósmej serii krążą po internecie. Jak się tam znalazły? Rozpoczęło się już rozsyłanie ich do tłumaczy – na razie wiemy, że dostali je ci, którzy tłumaczyć będą dla stacji krajów Ameryki Południowej. BBC znów planuje równoczesną emisję w wielu krajach – zapewne dotyczy to też polskiego BBC Entertainment, nie wiemy jednak jeszcze, czy oznacza to emisję dokładnie w tym samym czasie, czy następnego dnia. Obiecujemy się dowiedzieć.

Za pośrednictwem magazynu Radio Times BBC Worldwide kaja się i apeluje do wszystkich fanów:

BBC Worldwide szuka źródła przecieku materiałów. Bardzo żałujemy, że do niego doszło i przepraszamy wszystkich fanów serialu, pracowników BBC, członków obsady i ekipy produkcyjnej, którzy ciężko pracowali, by ta seria mogła powstać.

Bardzo prosimy wszystkich, którzy są w posiadaniu tych materiałów lub ich części, o nieudostępnianie ich szerszej publiczności, by wszyscy widzowie mogli cieszyć się serialem w takiej formie, w jakiej zostanie on wyemitowany przez BBC. Wiemy, że fani „Doktora Who” są najlepsi na świecie i dziękujemy im za pomoc i niezachwianą lojalność.

Prosimy więc również Was: jeśli natkniecie się w internecie na informacje, które zdradzają szczegóły fabuły i mogą zepsuć przyjemność z oglądania odcinków – nie przekazujcie ich dalej. Spekulacje na temat zdjęć z planu są zabawne, spoilery na taką skalę – już nie. Premiera nowej serii już niedługo, możemy jeszcze trochę poczekać i zobaczyć odcinki w takiej formie, jaką przewidzieli ich twórcy.

Źródło: RadioTimes

2 thoughts on “Uważajcie na spoilery! Scenariusze nowych odcinków wyciekły do sieci

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *