[SPOILER] Seria 8: Powracający bohater i potwór

Pojawiły się intrygujące detale dotyczące 8 serii. W pierwszym odcinku być może zobaczymy powracającego bohatera i znanego już potwora. Spoilerofobów ostrzegamy… imagesOd pewnego czasu krążą plotki, że w scenach wiktoriańskich zobaczymy powrót Clockwork Droids. Jak zapewne pamiętacie, pojawili się oni w 2006 roku w 2. serii, w odcinku Dziewczynka w kominku.

Do tej pory nie było na to wielu dowodów, ale internetowe CV jednego z aktorów drugoplanowych mogłoby dodać temu trochę wiarygodności. CV Seana Ashburna określa go jako grającego „Restaurant Droid”.

To nic konkretnego, ale skłania do myślenia. To zaskakujący wybór powracającego potwora, biorąc pod uwagę historię jego debiutu.

Tymczasem na planie znalazła się postać, która na pewno powróci do serialu. Aktor o którym mowa to Paul Hickey, który po raz pierwszy pojawił się w Vastra Investigates – miniodcinku poprzedzającym The Snowmen. Wtedy nie pojawił się nawet w napisach końcowych, teraz jednak wygląda na to, że jego rola będzie zdecydowanie większa.

Z jego CV wynika, że będzie grał inspektora Gregsona. Byłby to kolejny ukłon Stevena Moffata w stronę Sherlocka Holmesa.

Pierwsze pojawienie się Gregsona w miniodcinku Vastra Investigates:

Gregson na planie:

źródło: DoctorWhoTV

One thought on “[SPOILER] Seria 8: Powracający bohater i potwór

  1. Co do potwora, brzmi interesująco. Co do inspektora hm. Zobaczymy w odcinku, bo po tym mini epizodzie niespecjalnie jesteśmy na tak, albo na nie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *