Scena z Jodie Whittaker nominowana do BAFTA

BBC pochwaliło się ważną dla serialu nominacją do nagrody BAFTA. Pamiętacie ten moment, gdy wszyscy ze zniecierpliwieniem i niepokojem czekali na ujawnienie tożsamości kolejnego aktora lub aktorki, którzy wcielą się w trzynaste wcielenie Doktora? Być może zostanie nagrodzony!

Scena ujawnienia, w której ogłoszono, że Jodie Whittaker wcieli się w pierwsze żeńskie wcielenie Doktora, została nominowana do nagrody BAFTA w kategorii “Moment, który musisz zobaczyć” i to od nas, whovian, zależy, czy otrzyma wspomnianą nagrodę. Wystarczy wejść w ten link i zagłosować. Głosowanie zakończy się 1 maja, a każdy głosujący mający ukończone 18 lat może wygrać bilety na ceremonię. Wyniki poznamy właśnie w jej trakcie, 13 maja. Będzie emitowana na brytyjskim kanale BBC One.

Głosujcie! Redakcja trzyma kciuki!

Źródło: Twitter BBCUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

One thought on “Scena z Jodie Whittaker nominowana do BAFTA

  1. To był prawdziwie emocjonujący moment, chyba najważniejsze wydarzenie odkąd jestem w fandomie. Gdy wracam myślami do tego dnia, robi mi się cieplutko na sercu. Sama scena też pięknie zrobiona. Bafta dla tej sceny!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *