Robert Downey Jr chciałby wystąpić w „Doktorze Who”

Kolejna z wielkich gwiazd jest zachwycona „Doktorem Who”. Czy ktokolwiek jest zdziwiony?

Podczas wirtualnego spotkania z jednym z najpopularniejszych aktorów na świecie na platformie Reddit padło pytanie, czy zainteresowany byłby rolą w „Doktorze Who”, gdyby BBC mu ją zaoferowało. Odpowiedź, jakiej udzielił Robert Downey Jr, była dość zaskakująca…

Zabawne, że o to pytasz. Niedawno scenarzysta polecił mi zobaczyć jeden z odcinków „Doktora Who” z nadzieją, że dzięki temu ruszymy dalej z pewnym projektem.

To niezwykły serial. Wszystko jest możliwe.

Trudno to nazwać newsem – podejrzewam, że wszystko i tak rozbiłoby się o to, że BBC na zatrudnienie tego aktora po prostu nie byłoby stać… Ale miło pomarzyć. I miło poczytać, jak wszyscy na świecie kochają ten sam serial, co my.

Ciekawe jest też to, że po raz kolejny słyszymy o tym, że „Doktora Who” ogląda się też dla nauki albo dla inspiracji… O tym, jak odcinki używane są w edukacji przyszłych filmowców, opowiadała na przykład Rachel Talalay w tym wywiadzie.

Co powiedzielibyście na taką wiadomość? A może jakąś inną wielką gwiazdę chętnie zobaczylibyście w „Doktorze Who”, choćby w epizodycznej roli?

Źródło: DigitalSpy

6 thoughts on “Robert Downey Jr chciałby wystąpić w „Doktorze Who”

  1. Wierzę, że jako Doktor sprawiłby się bardzo dobrze, aczkolwiek nie chciałbym chyba go zobaczyć w tej roli. Ciągle przed oczami widziałbym Tony’ego Starka albo Sherlocka Holmesa, a nie poczciwego pana w niebieskiej budce.

  2. A może kinowa wersja Doctora z Robertem w roli głównej .. na pewno dałoby sie wymyślić sposób fajny aby na jeden film on stał się Doctorem … z chęcią bym go zobaczył w tej roli

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *