Raport z planu: 22-26 listopada

Przed wami najnowszy raport z planu – jak zwykle znajdziecie tutaj najnowsze informacje, zdjęcia oraz plotki z planu 10 serii Doctora Who.  Wrażliwych ostrzegamy przed spoilerami! 

Dzisiejszy raport będzie krótki, ale znajdują się w nim ważne informacje. Rozpoczynamy dobrymi wieściami dla fanów najnowszego wcielenia Mistrza, a raczej Mistrzyni. Michelle Gomez zdradziła, że wraca na plan serialu już 5 grudnia. Co tym razem uknuje Missy? Ja nie mogę się już doczekać!

https://www.instagram.com/p/BNGjeFLA3Zp/

Wiemy także, że zakończono już czwarty blok produkcji. Aktor Pater Caulfield, który ma wcielić się w postać o imieniu Dahhren, zdradził na Twitterze, że zakończył już nagrywanie scen do piątego odcinka. Współpracował zarówno z Pearl Mackie, jak i Mattem Lucasem.

Scenarzyści z piątego bloku produkcji nie są jeszcze potwierdzeni, ale będą to najpewniej Toby Whithouse i Peter Harness. Prawdopodobnie to w tym bloku pojawi się Missy. Plotka głosi, że odcinek Marka Gatissa będzie kręcony w styczniu.

Reżyserem piątego bloku został Daniel Nettheim. Będzie to prawdopodobnie szósty i siódmy odcinek 10 serii. Reżyser potwierdził to na Instagramie:

View this post on Instagram

Shoot Day #1

A post shared by Daniel Nettheim (@danielnettheim) on

Zdjęcia odbywają się na Teneryfie na Wyspach Kanaryjskich:

View this post on Instagram

Today's location survey. Tenerife, Canary Islands.

A post shared by Daniel Nettheim (@danielnettheim) on

Nettheim wyreżyserował dwuczęściową historię o Zygonach w poprzedniej serii.

Co sądzicie o tych nowościach? Też nie możecie się doczekać Missy?

Źródło: Instagram fanaInstagram reżyseraTwitterCultboxUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *