Raport z planu: 12-17 stycznia

Przed wami kolejny raport z planu. Gotowi na nowe doniesienia z 10 serii? Uważajcie na spoilery!

Wracamy na plan najnowszej serii Doctora Who. Przez ostatnie dni kontynuowano kręcenie scen do odcinków pod reżyserią Daniela Nettheima.

Wczoraj zdjęcia odbywały się w Grangetown:

Na miejscu pojawiła się Policja Pamięci, dostali się do jednego z domów, głośno strzelali. Nagrywanie trwało cztery godziny, na miejscu było dużo statystów ubranych w stroje motion-capture:

Tutaj wóz specjalnej policji:

https://www.instagram.com/p/BPU-RJBDo1E/

Dziś kręcono kolejne sceny, tym razem przy bazie lotniczej:

Nettheim opublikował także tajemnicze zdjęcie z planu:

Prace nad blokiem produkcyjnym Daniela Nettheima dobiegły właśnie końca, 17 stycznia reżyser wrzucił na swoje konto zdjęcie:

Jak widzimy, kręcenie dwóch odcinków zajęło 28 dni (nie licząc przerwy świątecznej).

Pracownica BBC Worldwide podzieliła się zdjęciem, na którym jest z Markiem Gatissem i Tobym Whithousem. Zdjęcie zostało opublikowane 12 stycznia. Nic nie jest tutaj przesądzone, ale możliwe (jak wcześniej spekulowano), że odcinki tych panów będą kręcone jako następne. Przypominamy, że reżyserią następnego bloku produkcji zajmie się Wayne Yip.

Jeden z użytkowników Twittera podzielił się informacją, że znajduje się niedaleko pokoju, w którym trwa próba scenariuszowa do Doctora Who. Autor informacji widział Petera Capaldiego. Niestety jego tweety zniknęły już z sieci, ale mamy dla was screeny:

Wiemy także, że Nardole nie pojawi się w każdym odcinku 10 serii. Matt Lucas zdementował te informacje:

I na deser informacja z CV pewnego francuskiego aktora, Laurenta Maurela. Według informacji podanych niżej szósty odcinek będzie nazywał się Extremis:

Nie wiemy niestety, czy przed rozpoczęciem nowego bloku produkcji czeka nas przerwa. Być może aktorzy już jutro wejdą ponownie na plan serialu. Do nakręcenia zostały już tylko 4 odcinki. Premiera nowej serii jest już coraz bliżej!

Źródła: AgencjaTwitterInstagram reżyseraUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

3 thoughts on “Raport z planu: 12-17 stycznia

    1. Prawdopodobnie nie pojawi się w trzecim i czwartym odcinku (nie zauważono by aktor pojawił się podczas kręcenia scen do nich), nie mam pewności co do drugiego odcinka. W pozostałych na pewno pojawi się chociaż na chwilę, bo Lucas był obecny na planie.

      1. Słyszałem, że “zakradł” się do większości, więc mam nadzieję, że będzie go jednak trochę więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *