Ranking publicystyczny – wyniki

W ramach urodzinowych obchodów prosiliśmy was o pomoc w wybraniu najlepszego tekstu publicystycznego ostatnich dwóch lat. Dziś mamy dla was wyniki.

Ranking miał na celu przede wszystkim przypomnienie wam naszych starszych artykułów, do lektury których dalej was serdecznie zachęcamy. Chcieliśmy też dowiedzieć się, co was, naszych czytelników, najbardziej interesuje w publikowanych przez nas tekstach publicystycznych.

W ankiecie udzielono 117 odpowiedzi, a za najlepszy tekst publicystyczny ostatnich dwóch lat uznaliście Improwizację w czasie i przestrzeni autorstwa Lady Skaro z 17 lipca 2014 roku.

Drugie miejsce zajęły ex aequo dwa teksty: znów Lady Skaro i jej tekst o muzyce z 5 serii – Murray Gold i jego dzieło – muzyka w serii 5 z 30 listopada 2014 roku i występ gościnny zaprzyjaźnionej ze stroną JJ, Psychopatka na miarę Doktora. O River Song nieco inaczej z 12 lipca 2014 roku.

Trzecie miejsce, ku naszemu zaskoczeniu, zajął jeden z najstarszych tekstów – 11 najlepszych momentów Jedenastego Doktora Mytheriosa, Whoclock, Souffle Agent i Adeenah opublikowany ponad dwa lata temu, 3 września 2013 roku.

Mamy nadzieję, że nasza mała zabawa zachęciła was do sięgnięcia po starsze teksty – większość z nich się przecież nie dezaktualizuje, więc warto je sobie przypominać.

A może macie jakieś życzenia odnośnie publicystyki? O czym chcielibyście poczytać na naszej stronie?

Daj na ciastko!


Profesjonalna (aca)fanka, miłośniczka pokręconych fabuł Moffata, kosmitów, smoków i szynszyli o imionach pożyczonych od towarzyszek Doktora.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

3 thoughts on “Ranking publicystyczny – wyniki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *