Jaką radę Jenna Coleman przekazała Pearl Mackie?

Towarzyszki Doktora naprawdę się wspierają. Jenna Coleman zdradziła, że przekazała Pearl Mackie wskazówkę otrzymaną kiedyś od Karen Gillan. Jak sądzicie, co to było?

Jenna Coleman pożegnała się z rolą Clary po trzech latach występowania w serialu. Nową towarzyszką Doktora została Pearl Mackie, którą zobaczymy od 10 serii w roli Bill. Jenna postanowiła podzielić się radą, jaką otrzymała od Karen Gillan, Coleman zdradziła:

Wysłałam jej kwiaty i notatkę, przekazałam jej mądrość, którą dostałam od Karen.

Co mogło kryć się w tej tajemniczej notatce? Jaki ważny sekret poznała Pearl?

clara-hell-bent-19-10-2016

To miejsce, w którym może dostać najlepsze tapas w południowej Walii. Aktorka ujawniła:

Było to miejsce, w którym można najlepiej zjeść w Cardiff. Więc wiesz, praktyczna, cenna rzecz. A poza tym: To przygoda, baw się dobrze. Nie sądzę, by Pearl potrzebowała naprawdę jakiejkolwiek porady ode mnie. Nie mogę doczekać się zobaczenia jej w serialu, jest to dla mnie całkowita niewiadoma.

Jennę ekscytuje perspektywa oglądania Doctora Who jako fanka, szczególnie że nadchodzi ostatnia seria ery Stevena Moffata.

Jestem naprawdę bardzo podekscytowana. Nie mogę się doczekać, by zobaczyć Petera w roli Doktora i tego, jak ta sytuacja go zmieniła. To będzie naprawdę interesujące. Myślę sobie, że skoro to ostatnia seria Stevena, to będzie całkiem fascynująca. Jestem pewna, że będzie szalona, z tymi jego wszystkimi pomysłami, jakie ma od dzieciństwa. Nie mogę się doczekać, by zobaczyć, co Steven zrobi ze swoim ostatnim rokiem.

My również jesteśmy tego ciekawi. Kto z was tęskni za Jenną? Co sądzicie o jej poradzie? Chcielibyście zobaczyć różne towarzyszki razem na ekranie? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: Radio TimesUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

2 thoughts on “Jaką radę Jenna Coleman przekazała Pearl Mackie?

  1. Uwielbiam Clarę/Jennę. Towarzyszki razem na ekranie? Skoro Clara lata po kosmosie, a Doctor jej nie pamięta, ciekawie wyglądałaby sytuacja, gdyby się w coś wmieszała. Nawet zważając na to, że pożegnanie było definitywne – nie musiałaby się przecież z Doctorem spotykać, raczej działałaby na tyłach. Ale myślę, że na to nie ma co liczyć. ;)

    1. Znając scenarzystę, wszystkiego się możemy spodziewać. Gdy oglądałem odcinek o wielkim lesie, pomyślałem sobie:”Co oni jeszcze wymyślą?”. Tak samo może być z tym wątkiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *