Praxeus – materiały promujące

Przed nami szósty odcinek 12 serii, który został zatytułowany Praxeus. BBC podzieliło się materiałami promującymi najnowszy odcinek.

Szósty odcinek Praxeus został napisany przez Pete’a McTighe’a oraz Chrisa Chibnalla. Wyreżyserował go Jamie Magnus Stone.

BBC udostępniło też oficjalny opis odcinka:

Poprzez Peru, Madagaskar i Hong Kong, Doktor i jej przyjaciele mierzą się z zabójczym globalnym niebezpieczeństwem.

Co łączy zaginionego astronautę na Oceanie Indyjskim, dziwnie zachowujące się ptaki w Peru i oficera marynarki, który wypływa na madagaskarską plaże? Doktor, Yaz, Ryan oraz Graham rozdzielają się, by zbadać te tajemnicze wydarzenia na XXI-wiecznej Ziemi. Gdy one się pogłębiają, a życia narażone są na niebezpieczeństwo, muszą wygrać zabójczy wyścig z czasem, żeby uratować ludzkość.

W odcinku zagrają: Warren Brown (Jake Willis), Matthew McNulty (Adam Lang), Molly Harris (Suki Cheng), Joana Borja (Gabriela Camera, młoda blogerka), Thapelo Maropefela (Aramu), Gabriela Toloi (Jamila Velez), Soo Drouet (Joyce) i Tristan de Beer (Zach Olson).

Pierwszy ze zwiastunów zobaczyliśmy pod koniec piątego odcinka:

W drugim widzimy więcej scen:

Mamy także zdjęcia z odcinka:

Praxeus zostanie wyemitowany 2 lutego na BBC One i BBC America. W Polsce emisja odcinka odbędzie się 16 lutego o godz. 20.35 na kanale BBC First.

Źródło: CultboxUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *