Poznaliśmy datę i tytuł premiery 11 serii!

Nastawcie zegarki, już niedługo czeka nas premiera 11 serii! BBC podało właśnie oficjalną datę powrotu Doctor Who na telewizyjne ekrany.

Doctor Who emitowany jest na brytyjskim kanale BBC One. Premiera nowej serii nastąpi 7 października. Tytuł pierwszego odcinka to: The Woman Who Fell to Earth.

Jeśli chcecie wiedzieć, co czeka nas w nowej serii – a nie wiemy o niej zbyt wiele – zajrzyjcie do naszego tekstu. Uważajcie na spoilery!

Emisja 11 serii Doctor Who w Polsce nastąpi prawdopodobnie w październiku. 26 października kanał BBC HD zmieni się w BBC First, na którym będziemy mogli oglądać nowe brytyjskie seriale, w tym właśnie najnowszą serię naszego ukochanego serialu.

Kto nie może się doczekać?

Źródło: Doctor Who Fan PageUwielbia herbatę i Donnę. Dużo czyta, pisze, gra, ogląda seriale i filmy. Kocha Marvela. Jest studentem i ma tysiąc pomysłów na minutę.

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

4 thoughts on “Poznaliśmy datę i tytuł premiery 11 serii!

  1. Ten tytuł to już widziałem chyba w jakimś fanowskim intrze, ktoś miał nosa. :P Fajnie że już wiadomo, szkoda jednak że nie z tydzień/dwa wcześniej.

  2. Ech, tak mi ten tytuł podsunął na myśl Paula Magrsa (w końcu już raz to nawiązanie zrobił), i teraz mi znowu przykro, że on nigdy nic do serialu nie pisze… :’)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *