Polscy whovianie witają Trzynastą Doktor!

Za kilka miesięcy pełną parą ruszy epoka Trzynastej Doktor. Powitanie nowego Doktora to zawsze ważne wydarzenie, zróbmy więc razem coś z tej okazji! Mamy propozycję. Zakłada ona wasz aktywny udział. Was, waszej kreatywności i waszych telefonów komórkowych z funkcją nagrywania wideo.

Punktem wyjścia jest akcja BBC America, które zaprasza do nadsyłania krótkich filmików witających Jodie Whittaker w roli Doktor. Przeczytacie o tym TUTAJ.

Nasza akcja ma DWA ETAPY

PO PIERWSZE

Nagraj filmik zgodnie z wytycznymi BBC America i wyślij na adres: social@bbcamerica.com w przewidzianym terminie (do 8 czerwca, 18:00 polskiego czasu). Nie zapomnij się podpisać w mailu!

Gallifrey.pl w tym nie pośredniczy! Wytyczne BBC są jasne – to mają być krótkie filmiki od fanów, wysyłacie więc sami.

PO DRUGIE

Prześlij ten sam filmik na adres redakcja@gallifrey.pl. Tutaj dajemy więcej czasu – do 15 czerwca. Koniecznie do maila załączcie poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na publikację swojego wizerunku na stronie internetowej Gallifrey.pl oraz wyrażam zgodę na jego publikację na kanałach społecznościowych. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie swoich danych w zakresie ewentualnego kontaktu zwrotnego.
 

Zasady

  • kręcisz max. 10-sekundowy filmik, w którym witasz Doktor, mówisz, dlaczego lubisz Doctor Who, dzielisz się swoimi nadziejami – pełna dowolność;
  • podpowiedź: nie musi być indywidualnie! To super okazja do zorganizowania lokalnego spotkania whovian (w grupie Pod kopułą znajdziecie listę lokalnych grup!);
  • to nie musi być głowa gadająca do kamery (ale może), można postawić na kreatywność – coś zainscenizować, coś napisać – tu również pełna dowolność;
  • wysyłasz filmik na adres social@bbcamerica.com, opatrzony imieniem i nazwiskiem oraz odnośnikiem do konta w którymś z mediów społecznościowych.

Wytyczne techniczne

  • do 10 sekund,
  • do 20 MB,
  • jak najlepsza jakość,
  • bez muzyki w tle.

Jeśli planujesz wziąć udział w akcji – zgłoś się w wydarzeniu lub pod postem w grupie Pod kopułą Gallifrey.pl (o, TUTAJ) – ośmielisz tym innych! :)

Podobnie – jeśli nie czujesz się pewny swoich technicznych zdolności, daj znać, na pewno znajdzie się wsparcie.

Pokażmy Trzynastej Doktor, że jesteśmy gotowi na jej przygody!Exnaczelna Gallifrey na wygnaniu. Zapraszam na Whosome.pl!

Gallifrey.pl  wszystko o serialu Doctor Who

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *