Plotkujemy: Jaka będzie reakcja Clary na nowego Doktora?

Nie lubimy plotek, ale ostatnio trudno stwierdzić, co jest bezpodstawną plotką, a co przeciekiem – w ubiegłym roku tajemnicze „źródło” pism takich jak The Mirror czy The Sun miewało rację, więc… Będziecie musieli sami zdecydować, czy coś w tym może być, czy nie. Na wszelki wypadek oznaczamy:

plotka5

Rozpoczęło się już kręcenie ósmej serii. Wczoraj mogliśmy zobaczyć pierwsze zdjęcia z planu – choć niestety bez stroju nowego Doktora, bo wygląda na to, że Dwunasty przynajmniej na początku będzie biegać w jedenastym płaszczyku – ale o samej fabule nie wiemy niemal nic. Możemy jednak mieć pewność, że przynajmniej w pierwszych odcinkach kluczową kwestią będzie reakcja Clary na zmianę – zmianę, którą doskonale rozumiała, co wcale nie znaczy, że łatwo będzie jej zaakceptować Dwunastego Doktora i że ich relacja od początku będzie układać się gładko.

The Mirror, powołując się na swoje „źródło” zapowiada, że na linii Dwunasty Doktor – Clara może dojść do tarć.

Po regeneracji Władca Czasu potrzebuje wsparcia przyjaciół, jednak Doktor tym razem będzie musiał powalczyć o swoją towarzyszkę. Clara bardzo przywiązała się do swojego Doktora i to będzie widoczne w pierwszych odcinkach – Doktor Petera Capaldiego będzie musiał się trochę wysilić, by dalej wspierała go w walce z kosmicznym niebezpieczeństwem.

Sam Steven Moffat już jakiś czas temu stwierdził, że:

Ludzie zdążyli już pokochać Jennę, możemy więc uczynić Doktora nieco… trudniejszym do polubienia. Można się spodziewać, że tym razem zobaczymy, jak regeneracja wpływa na osobowość. Władca Czasu może nagle stać się zupełnie inny.

Co sądzicie o takim obrocie spraw? Jeśli ktoś miałby ochotę podyskutować, to zapraszamy na forum: TUTAJ spekulujemy o Doktorze Petera Capaldiego, TUTAJ zaś – o naszych przypuszczeniach i oczekiwaniach względem ósmej serii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *